hosting menu left
hosting menu right

top of hosting header
hosting servers box banner
hosting plan ico 1
  • slunecnice deamon
  • tvoje tvář má známý hlas 5 pomada
  • sosvet bakaláři
  • zprávy prima online
  • hafling bazos
  • zpravy velka bites
  • kaufland leták čtvrtek
  • nejlepší bakaláři děti umí potěšit
  • bakaláři tigrid
  • počasí hradec králové dlouhodobá předpověď
hosting plan ico 2
hosting plan ico 3


bottom of hosting header
website hosting main area top
sklik
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes2
mod_vvisit_counterVčera476
mod_vvisit_counterTento týden3565
mod_vvisit_counterPřed týdnem4083
mod_vvisit_counterTento měsíc929
mod_vvisit_counterPřed měsícem15565
mod_vvisit_counterCelkem725912

Visitors Counter

české drahy slevy

Pavel Hrejsemnou

Cestujte nově se slevou 75 % ve všech vlacích ČD! | České

české drahy slevy
Národní železniční dopravce České dráhy (ČD) od pátku změnil výpočet slev. Studenti a senioři se 75% státní slevou v některých případech ušetří ještě víc. Ostatním cestujícím ale v praxi zrušení hojně využívaných tzv. včasných jízdenek cestování vlakem prodraží.

Slevy pro studenty 2019 → ISIC, Alza, České dráhy

Pro získání pětadvacetiprocentní slevy z jízdného ve vlacích už seniorům nestačí ukázat občanský průkaz. České dráhy totiž od 1. července pro všechny seniory zavedly novou In Kartu, za jejíž pořízení musí zaplatit poplatek. Tato změna je samozřejmě nemile překvapila.

Využití slev ČD - slevycd.venku.cz

Super sleva na České dráhy? Jmenuje se In Karta. Podle zvolené varianty přináší slevu na České dráhy od 25 procent ze základní ceny jízdného. Čas od času vám naše slevové kupóny ČD umožní nákup In Karty výhodněji, nezmeškejte to. Vedle stálé slevy získáváte díky In Kartě dodatečné výhody.

České dráhy | Slevové kupóny listopad 2019 (aktuální)

Za bezhotovostní platby slevy. Možná se blíží doba, kdy budou u pokladen v odbavovacích halách ubývat zákazníci, kteří si zde kupují jízdenku. České dráhy chtějí motivovat veškeré cestující tím, že za použití alternativních kanálů nevyžadující obsluhu jejich zaměstnancem nabídnou slevy.

České dráhy: Zdražení a komplikované slevy - Měšec.cz

České dráhy zatím nechtějí změny komentovat. „Zatím je vše v přípravě,“ řekl mluvčí Českých drah Radek Joklík. Některé slevy nebudou mít už vůbec smysl: nově budou mít senioři nad 65 let věku od státu ve vlacích a autobusech slevu 75 %, aniž by si cokoliv …

Slevy na vlak 2019 → České dráhy, Regiojet, akční jízdenky

Praha - Slevy pro studenty a důchodce ve veřejné dopravě letos v prvním pololetí stály 2,83 miliardy korun. Nejvíce stát zaplatil za měsíc květen, kdy kompenzace dopravcům činily více než 527 milionů korun. Nejvíce vyfakturovaly České dráhy, které za slevy dostaly 1,23 miliardy korun. Vyplývá to z informací ministerstva dopravy pro ČTK.

Seniorům už u Českých drah občanka na slevu nestačí

české drahy slevy
České dráhy zdraží jízdné a mění slevy. 2017. S novým jízdním řádem zdraží České dráhy jízdenky v průměru o dvě procenta. Důvodem je očekávaný růst inflace, u cest do 70 kilometrů si cestující připlatí o jednu až dvě koruny navíc. Zlevní naopak skupinové jízdné pro šest a více cestujících.

slevy – Zdopravy.cz

České dráhy v posledních dnech výrazně zahýbaly svými cenami. Zavedly velké slevy pro děti, studenty a důchodce, zároveň ale zrušily řadu slev pro běžné cestující. Sice je částečně nahrazují novými nabídkami, jenže po těch se musí zákazníci pídit.

Slevy v dopravě vyšly stát za půl roku na 2,83 miliardy

české drahy slevy
Cestování vlakem za zážitky má mnoho výhod. Inspirujte se u nás, nebo si rovnou stáhněte do mobilu zdarma aplikaci Vlakem na výlet.

Tags:
 
Email:
Předmět:
Zpráva:
Kolik měsíců má rok?

  Pavel Hrejsemnou

  Stolařská 447/7
  747 14 Ludgeřovice

  IČ: 497 95 783
website hosting main area bottom