hosting menu left
hosting menu right

top of hosting header
hosting servers box banner
hosting plan ico 1
  • dračik hračkz
  • kabát překlad
  • zs mseno bakalari
  • bakalari pisek
  • badge překlad
  • čerstvé zprávy ze světa
  • teorie velkeho tresku ix
  • leták kaufland pribinácek
  • idnes zprávy revue
  • zpravy vysoke myto
hosting plan ico 2
hosting plan ico 3


bottom of hosting header
website hosting main area top
sklik
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes2
mod_vvisit_counterVčera476
mod_vvisit_counterTento týden3565
mod_vvisit_counterPřed týdnem4083
mod_vvisit_counterTento měsíc929
mod_vvisit_counterPřed měsícem15565
mod_vvisit_counterCelkem725912

Visitors Counter

Jeseníky česká televize

Pavel Hrejsemnou
Krajinou domova: Divoké Jeseníky — Česká televize jeseníky česká televize

Pasoucí se koně mohou v těchto dnech sledovat turisté pod Pradědem v Jeseníkách. Plemeno huculů doplňuje krávy a ovce, které spásají trávu na vrcholcích hor už několik let. Podle odborníků se koně živí jinými druhy rostlin než krávy a ovce, díky tomu se v Jeseníkách uvolní místo pro další vzácné druhy rostlin i živočichů.

Ubytování - Jeseníky - Luxusní penzion u lázní Jeseník jeseníky česká televize

Jeseníky - Ministerstvo životního prostředí zastavilo projekt Národního parku Jeseníky. Důvodem je především odlišný postoj tamních obcí i organizací. Myšlenka chránit nejvzácnější lokality Hrubého Jeseníku tímto výjimečným statutem má tisíce zastánců i odpůrců. Aktivisté, kteří o vyhlášení parku usilují pět let, se ale nevzdávají.

Na vrcholcích Jeseníků se pasou koně. Díky nim se mohou

CHKO Jeseníky povolila kácení na Rejvízu. Ekologové se chtějí proti rozhodnutí odvolat. Správa chráněné krajinné oblasti (CHKO) Jeseníky povolila likvidaci kůrovcem napadených stromů v okrajových částech národní přírodní rezervace Rejvíz.

Dobré ráno: Dobré ráno, Jeseníky! — iVysílání — Česká televize

Dobré ráno: Dobré ráno, Jeseníky!, Malá Morávka Alexej Pyško Čarodějnické procesy Vysílací sál Českých Radiokomunikací SCHKO Jeseníky Chov ovcí a tradiční řemesla Horská služba Jeseníky Ski areál Kopřivná Jak šmakuje Moravskoslezsko

Téma Jeseníky — ČT24 — Česká televize

Vrchol vysílače Praděd je dnes nejvyšším pevným bodem Česka a s nadmořskou výškou více než 1637 metrů převyšuje vrchol Sněžky (1603 metrů nad mořem). O stavbě vysílače se rozhodlo rok před vyhlášením CHKO Jeseníky. „Ze začátku jsem z toho měl takový rozpačitý dojem.

Déčko — Česká televize

ŽIVĚ: Kopřivnice - Nové Veselí. Program devátého kola házenkářské extraligy uzavírá souboj sousedů ze středu tabulky. Šestá Kopřivnice hostí Nové Veselí, které má za sebou úspěšnou šňůru čtyř výher a v případě dalšího uspěchu by se posunulo na průběžnou třetí příčku.

Na toulavém kole: Jeseníky — iVysílání — Česká televize

Český hydrometeorologický ústav varuje před silnými bouřkami, které mají v noci na čtvrtek zasáhnout celou Moravu a Slezsko. Ve středu odpoledne přešly i přes větší část Čech, větší škody ale nenadělaly. Výstrahu před velmi silnými bouřkami vydali meteorologové s

Kácení v nejvzácnějších zónách Jeseníků? O povolení žádáme

Do Česka večer přijde další vydatné sněžení, na horách napadne až dvacet centimetrů. Od pátečního večera začne podle meteorologů vydatně sněžit, a to zejména v Jizerských horách, na Šumavě, na Českomoravské vrchovině, v Jeseníkách a Beskydech.

Téma Kůrovci — ČT24 — Česká televize jeseníky česká televize

Nízký a Hrubý Jeseník – nenápadná sopečná krajina a nejvyšší moravské hory s unikátní horskou přírodou. Podívejte se na naši zem tak, jak jste ji ještě neviděli, a užasněte nad její pestrostí a krásou (2016). Režie P. Krejčí

Tags:
 
Email:
Předmět:
Zpráva:
Kolik měsíců má rok?

  Pavel Hrejsemnou

  Stolařská 447/7
  747 14 Ludgeřovice

  IČ: 497 95 783
website hosting main area bottom