Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Klíč k úspěchu cz

Switch to desktop

Spíte dobře? Jaká matrace je pro vás ta nejlepší?

matrace vegasZnačkové matrace Vegas zahrnují hlavně certifikované taštičkové matrace s kvalitními jádry z pružin uložených v taštičkách, které se vyznačují vynikajícími ortopedickými a zdravotními vlastnostmi. Jako doplněk kvalitních taštičkových jader slouží vrstvy latexu, paměťové pěny, kokosové desky, díky čemuž najdete v nabídce matrace různých vlastností, od těch nejtvrdších, přes asymetrické matrace (se dvěma různými stupni tvrdosti podle toho na které straně matrace zrovna ležíte), až po ty nejměkčí.

Kromě těchto matrací v nabídce e-shopu www.matrace-vegas.sk naleznete i klasické pružinové matrace, pěnové matrace a latexové matrace vyráběny s důrazem především na kvalitu, dlouhou životností a co nejlepší zdravotní a ortopedické vlastnosti.

matrace vegas

Trochu podrobně podle jednotlivých druhů

Komfortní taštičkové matrace

V kolekci Vegas Komfort najdete taštičkové matrace s jádrem TFK (265 taštičkových pružin na metr čtvereční). Jsou doplněny podle konkrétního modelu latexem, kokosovou deskou, pěnou, nebo jejich různými kombinacemi. Mají tak vynikající ortopedické a hygienické vlastnosti, při zachování přijatelné ceny a výborného komfortu.

Různá kombinace materiálů a vrstev kolem jádra nabízí řešení pro každého, od příznivců tvrdých matrací až po ty, kteří preferují spánek na měkkých matracích. Pro nerozhodné klienty máme i asymetrické matrace, což jsou matrace z jedné strany tvrdší než z druhé a v případě potřeby se dají jednoduchým otočením přizpůsobit individuálním požadavkům. Pro jakoukoliv variantu se rozhodnete - unikátní vlastnosti technologie TFK rovnoměrně rozloží požitek po celém povrchu matrace. Individuální komfort a žádné kompromisy.

Matrace z kolekce Vegas Komfort jsou stejně vhodné na pevný podklad tak na lamelové rošty s mezerou mezi lamelami do 60mm.

Nejmodernější taštičkové matrace

Vyšší stupeň komfortu od základní kolekce Komfort nabízí kolekce moderních matrací - Vegas Modern. Matrace, které v ní nabízíme charakterizují hlavně kvalitní taštičkové jádra Vernestet s unikátním uložením taštiček uspořádaných ve tvaru včelích plástů.

Ortopedické a zdravotní vlastnosti, kterými disponují všechny taštičkové jádra použité v našich matracích, doplňují v kolekci Modern vrstvy latexových desek Climalatex, kokosových desek impregnovaných latexem a paměťové pěny, které dotvářejí vlastnosti a parametry každého jednoho matrace. V nabídce tak naleznete jako střední matrace, tak i tvrdé matrace a dokonce i asymetrické matrace s rozdílnou tvrdostí ze dvou stran. Každý matrace je uložen v pratelném potahu Tencel, za jehož jemností se mimo jiné skrývají i výtažky z Aloe Vera.

matrace vegas

Luxusní taštičkové matrace

Čím se odlišuje mistrovské dílo od dokonalé práce? Schopností převýšit i ty nejodvážnější očekávání.

Matrace "Exkluzív" vám nabízejí to nejlepší, co matrace nabídnout mohou. Výjimečná kvalita použitých materiálů, nejluxusnější a nejefektivnější části matrace a dokonce i možnost svobodně si poskládat matraci na míru, přesně podle vašich představ.

Základ všech matrací kolekce Ekluzív tvoří ty nejlepší taštičkové jádra, jaké v naší nabídce naleznete - Multipocket S1000, Multipocket S2000 a Vernestet 2000. Počet pružin uložených v taštičkách se tak pohybuje v úctyhodném počtu 550 až 1100 pružin na metr čtvereční, což zaručuje výjimečné ortopedické vlastnosti matrace a umožňuje matraci používat i na polohovatelných roštech, stejně jako na roštech pevných. Samotné jádro je následně zkombinované s vrstvami latexu a kokosovými deskami, což dotvoří finální vlastnosti matrace, určí jeho tvrdost, či nosnost. V nabídce tak naleznete jak měkčí matrace, tak i tvrdší - 3 stupeň (střední) a výběr záleží jen na tom co konkrétně hledáte. Poslední prvek každého matrace tvoří luxusní potah Premium s hedvábnými a bambusovými vlákny, který je samozřejmě odnímatelný a dá se tak snadno prát.

Jste zvyklí na kvalitu? Právě jste našli tu nejvyšší!

Matrace z přírodního latexu - Vegas Ekolatex

Hledáte matrace z přírodních materiálů? Nechcete taštičkové zda pružinové matrace, ale klasické pěnové vás také nelákají? Právě pro vás máme kolekci latexových matrací, jejichž jádro tvoří latex a vlastnosti dotvářejí kokosové desky. Sama příroda Vám díky tomu daruje opravdu unikátní a zdravý spánek. Zdravější alternativa vůči pěnovou matrací, s výjimečnými ortopedickými vlastnostmi je dostupná stejně jako v případě jiných našich kolekcí ve více verzích - od středních latexových matrací, až po matrace nejtvrdšího stupně. Samozřejmostí je pratelný, antialergický, velmi příjemný potah Lyocell Vital.

Pěnové ortopedické matrace Vegas aktiv

"Aktiv" - to je nejmodernější generace ortopedických pěnových matrací, vyrobených z unikátních materiálů - studené pěny VEGAFLEX, vylepšené VEGAFLEX PRO® a bloků paměťové pěny Memory. Jednolitá struktura, vysoká hustota jednotlivých bloků a také nový princip rozložení vrstev v jádrech VEGAFLEX PRO, umožňují dosáhnout na pěnové matrace až nezvykle dobrý ortopedický efekt. Jednotlivé pěnové vrstvy jsou v matracích různě kombinované, díky čemuž v kolekci Aktiv najdete jak měkčí pěnové matrace, tak i středně tvrdé matrace.

Všechny pěnové matrace z kolekce Aktiv jsou navíc vakuově balené pro mnohem pohodlnější přepravu.

Matrace pro děti - Vegas Kids

matrace vegas

Do dětské postýlky - pro děti od 0 do 4 let

Správná poloha páteře během spánku je velmi důležitá součást zdravého životního stylu. Pro naše děti to platí dvojnásob, protože jejich tělíčko a páteř se neustále vyvíjí. Proto je důležité, aby děti spali na kvalitní matraci vyrobeném z těch nejkvalitnějších a pevných materiálů.

100% -ní latex o hustotě 65kg / m3 nebo kokosová deska impregnovaná latexem jsou přírodní materiály s vynikajícími ortopedickými vlastnostmi, zabraňují přežívání roztočů, či plísní, a proto nejlépe odpovídají nárokům pro zdravý spánek našich nejmilejších. Žádné dětské matrace by v žádném případě neměly být vyrobeny z PUR pěny a jiných pěn vyráběných z tohoto materiálu, protože PUR pěna je řídký materiál s nízkými ortopedickými vlastnostmi vyráběný z ropy. Také silně akumuluje statickou elektřinu, což působí na spánek velmi rušivě.

Matrace Vegas Kids jsou určeny pro děti ve věku 0 - 4 let a vyrobené ve standardních rozměrech dětských postýlek - jsou tedy určeny jako matrace do dětské postýlky. Dětské matrace Vegas Kids jsou zabaleny do odzipsovetelného potahu Frotte prošívaného na sintepone, který nevytváří statickou elektřinu a dá se jednoduše prát při max.40 ° C.

Pestré balení, taška a přijatelná cena mění matrace VEGAS KIDS na překrásný dárek pro Vaše dítě nebo dítě Vašich přátel a známých.

Levné a kvalitní matrace Vegas Smart Hotová řešení ověřené praxí

Kolekce matrací Vegas Smart je vytvořena právě pro ty, kteří chtějí odpočívat pohodlně a za rozumné ceny. Umožní Vám vytvořit si útulný domov bez vynaložení velkého množství sil či finančních prostředků.

Spolehlivý a praktický blok nezávislých pružin Smartpocket. Zvětšené rozpětí mezi závity pružin nedává možnost jejich vzájemného střetu při stisknutí a zabezpečuje dokonalou podporu těla.

Spolehlivý a praktický blok nezávislých pružin Smartpocket se zvětšeným rozpětím mezi závity nedává možnost jejich vzájemného střetu při stisknutí a zabezpečuje dokonalou podporu těla. Jádro doplňují v kolekci Vegas Smart vrstvy latexu, kokosových vláken, speciální pěny SmartFlex či Memory Foam, které dotvářejí vlastnosti a parametry každé matrace.

Originální konstrukce pružinového bloku Smartpocket umožňuje používat matrace kolekce Smart dokonce i na lamelových roštech s největším rozpětím mezi lamelami - od 25 do 85 mm.

Snímatelné potahy matrací Vegas mají zip, s pomocí kterého se můžete jednoduše přesvědčit o kvalitách vnitřních vrstev matrace a také svléknout potah pro vyčištění nebo výměnu. Zip prochází po celém obvodu matrace, což umožňuje rozdělení potahu na dvě stejné části, což umožňuje vrchní část potahu vyprat, matraci otočit a spát na spodní polovině.

Každopádně, pro váš bezstarostný spánek vše potřebné naleznete na www.matrace-vegas.sk

Joomla SEF URLs by Artio

© Copyright 1994–2016 Pavel Hrejsemnou a dodavatelé ČTK, freedigitalphotos net. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu firmy Pavla Hrejsemnou - SROZUMEM cz, je zakázáno. Provozovatelem serveru Klíč k úspěchu je IČ 49795783 Suchdol 189, 285 02 Suchdol u Kutné Hory.

Top Desktop version