Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Klíč k úspěchu cz

Switch to desktop

Celovečerní film Šťastná s kinodistribucí na podzim, v hlavních rolích s Davidem Krausem a Andreou Daňkovou

Romantický film režisérky Evy Toulové. Lovestory z divadelního prostředí mladých studentek herectví, kde chce hrát každá hlavní roli.

Hlavní hrdinka Viktorie Šťastná (Andrea Daňková) odjíždí studovat do Prahy hereckou akademii. Záhy však zjišťuje, že se její původní ideály nesetkávají s realitou. Dostává se do party protřelých studentek (Aneta Krejčíková, Marie Kružíková), které pojímají hereckou kariéru zcela osobitým způsobem. Co všechno je Viky ochotná udělat pro úspěch?

V hlavních rolích: Andrea Daňková, David Kraus, Dana Morávková, Ljuba Krbová, Aneta Krejčíková, Marie Kružíková, Jan Hrušínský, Jan Havlovic a další

film Šťastná film Šťastná
Joomla SEF URLs by Artio

© Copyright 1994–2016 Pavel Hrejsemnou a dodavatelé ČTK, freedigitalphotos net. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu firmy Pavla Hrejsemnou - SROZUMEM cz, je zakázáno. Provozovatelem serveru Klíč k úspěchu je IČ 49795783 Suchdol 189, 285 02 Suchdol u Kutné Hory.

Top Desktop version