Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Klíč k úspěchu cz

Switch to desktop

Nejvýhodnější pronájem kvalitních tiskáren od společnosti Tomados

TomadosPotřebujete vybavit Vaši firmu novou, kvalitní a spolehlivou multifunkční tiskárnou? Již více než 20 let se zabýváme servisem, prodejem a pronájmem tiskáren, kopírek a další kancelářské techniky.

Nabízíme cenově dostupný pronájem tiskáren na dobu neurčitou. Rádi pro Vás navrhneme řešení na míru, díky němuž získáte moderní multifunkční zařízení a zároveň ušetříte peníze.

 

Tomados

 

Pronájem tiskáren

V naší nabídce máme široký výběr kvalitních multifunkčních zařízení, především od značky Konica Minolta, která v této oblasti patří mezi světovou špičku. Všechny tiskárny pronajímáme i na dobu neurčitou a to za stejně výhodných podmínek, jako při pronájmu na dobu určitou. Vhodné zařízení si můžete vybrat přesně podle Vašich potřeb – např. podle formátu tisku, rychlosti tiskárny nebo podle funkcí, které budete potřebovat (oboustranný tisk, wifi, podavač originálů, fax atd.). Díky kvalitě našich tiskáren a výhodné ceně se Vám pronájem tiskáren vyplatí a můžete tak výrazně ušetřit oproti nákupu samotného zařízení. Při pronájmu multifunkční tiskárny ušetříte až 50 % nákladů oproti koupi a provozu nové tiskárny.

Pokud si nejste jistí, který typ tiskárny zvolit, napište nám nebo zavolejte a my Vám pomůžeme vybrat nejvhodnější řešení.

 

Tomados

 

Servis kancelářské techniky

Vedle pronájmu zajišťujeme také profesionální servis tiskáren a další kancelářské techniky. Poskytujeme nejen záruční, ale i pozáruční servis a Vaše nové zařízení Vám v případě zájmu můžeme i nainstalovat. Servisní služby zajišťujeme nejen na území Prahy, ale i po celé ČR a objednat si u nás můžete i pravidelné servisní prohlídky. Zaměřujeme se na servis tiskáren Konica Minolta, Canon, HP, Brother a OKI.

Levný tisk, kopírování a skenování

Pokud nemáte vlastní tiskárnu, kopírku nebo skener, můžete si Vaše dokumenty a materiály nechat zpracovat u nás za nejlepší ceny. Nabízíme nejlevnější tisk v Praze (barevný i černobílý, formáty A5 až A3), dále kopírování a barevné skenování dokumentů. Pro mimopražské zákazníky nabízíme odeslání dokumentů poštou, u větších zakázek (nad 2000 stran) je dopravné zcela zdarma.

 

Tomados

 

Zkušenost a profesionalita

Využijete-li naše služby, máte záruku 100% profesionality – na trhu působíme již od roku 1992 a náš tým je složený výhradně z odborníků s bohatými zkušenostmi. Rádi Vám poradíme, jaké zařízení bude pro Vaši firmu vhodné a postaráme se také o jeho instalaci a kompletní servis. Pronajímáme pouze pečlivě vybrané multifunkční tiskárny, u kterých zaručujeme jejich kvalitu a spolehlivost.

Máte-li zájem o pronájem kvalitní tiskárny, servisní služby či kopírování, skenování nebo tisk dokumentů, navštivte náš web pronájem tiskárenwww.tomados.cz.

Joomla SEF URLs by Artio

© Copyright 1994–2016 Pavel Hrejsemnou a dodavatelé ČTK, freedigitalphotos net. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu firmy Pavla Hrejsemnou - SROZUMEM cz, je zakázáno. Provozovatelem serveru Klíč k úspěchu je IČ 49795783 Suchdol 189, 285 02 Suchdol u Kutné Hory.

Top Desktop version