Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Klíč k úspěchu cz

Switch to desktop

Vladimír Hron - zpěvák, moderátor, bavič

Co Vás živí?
Živí mě bavení druhých a potažmo vzato i sebe sama, což není zas tak špatné...

Lidé, kteří jsou v životě úspěšní, mají často vzory. Patříte k nim a můžete představit svůj vzor?
Vzorů mám celou řádku - herecké (Jean-Paul Belmondo, Peter Sellers), pěvecké (Freddie Mercury, Frank Sinatra, George Michael), ale i němé (Charles Chaplin, Laurel a Hardy) a takhle bych mohl pokračovat několik dní...

Člověk se během života vyvíjí a neustále se učí novým věcem. Existuje ve vašem životě krátké období, které vás výrazným způsobem posunulo dále a přispělo k profesnímu růstu?
Učíme se neustále. I zdánlivými maličkostmi. Velikým skokem v mém životě však určitě byla \"vysoká škola televizního umu\" u režiséra Františka Poláka! Byl důsledný, trpělivý a nemlátil mě, i když jsem občas asi zasloužil :-)

Dnešní doba přináší obrovské množství informací a je těžké se v nich orientovat. Je pro vás důležité mít takové prostředky, pomocí kterých získáte přístup k těm nejužitečnějším poznatkům? Využíváte k tomu například určitým způsobem internet?
Je to ve své podstatě jediné, k čemu jej využívám. Ke sběru informací. V tom je, myslím, užitečný. Existuje ale spousta dalších důvodů, kvůli kterým jej rád nemám. Ale to je na jiný článek...

Vyhledáváte v současnosti možnosti pro osobní rozvoj a sledujete trendy ve vzdělávání? Zaujalo vás něco v poslední době?
Učím se za chůze, v běhu, neustále. Snažím se zdokonalovat v jazycích, sleduji nové technologie a trendy. Mám rád renesanční přístup k životu, čtu, sleduji občas zajímavé dokumenty a nepohrdnu ani vědomostní soutěží v televizi. Když už například usednu s dětmi k Playstationu, hrajeme vědomostní Buzz Quiz.

Jsou lidé, kteří touží po získání určité dovednosti, avšak pro nedostatek času a možností svůj úmysl zatím neuskutečnili. Může se jednat například o kurz létání nebo o hru na klavír. Patříte k takovým lidem a dlouhodobě plánujete získat nějakou dovednost?
Uvažuji o získání pilotního a také lodního průkazu. Obojí jsem totiž už několikrát vyzkoušel a rád bych tyto činnosti v budoucnu \"zlegalizoval\".

Poslední otázka je vzkazem pro dospívající generaci. Které schopnosti nebo znalosti jsou pro mladého člověka nejdůležitější k tomu, aby byl v životě úspěšný a přinesl užitek celé společnosti?
Jen žádnou \"úzkou specializaci\"!!! Věnujte se mnoha věcem - jazykům, historii (jen z ní vzniká budoucnost), hudbě, literatuře, divadlu, atd. Mějte mysl otevřenou, buďte zvídaví a hledejte vždy podstatu problému, který je před vámi. Neboť pod povrchem zdánlivě jasné záležitosti často bývá mnoho neočekávaného. Snažte se být nějak užiteční - není totiž nic krásnějšího než radost z radosti druhých!

Děkujeme za rozhovor.
Autor: Pavel Hrejsemnou

Joomla SEF URLs by Artio

© Copyright 1994–2016 Pavel Hrejsemnou a dodavatelé ČTK, freedigitalphotos net. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu firmy Pavla Hrejsemnou - SROZUMEM cz, je zakázáno. Provozovatelem serveru Klíč k úspěchu je IČ 49795783 Suchdol 189, 285 02 Suchdol u Kutné Hory.

Top Desktop version