Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Klíč k úspěchu cz

Switch to desktop

Vladimír Brunton - umělecký fotograf

Co Vás živí?
Umělecká fotografie.

Lidé, kteří jsou v životě úspěšní, mají často vzory. Patříte k nim a můžete představit svůj vzor?
Vzorů mám více, jsou to světově známí i méně známí umělci, kteří svou tvorbou mi dávají inspiraci. např. Martin Martinček, HENRI CARTIER-BRESSON, Richard Avedon, Yousuf Karsh.

Člověk se během života vyvíjí a neustále se učí novým věcem. Existuje ve vašem životě krátké období, které vás výrazným způsobem posunulo dále a přispělo k profesnímu růstu?
Těch období je více a každé v něčem dále posunuje. řekl bych neustále se objevují nové podmínky v profesi, kterým se více,méně přizpůsobuji.

Dnešní doba přináší obrovské množství informací a je těžké se v nich orientovat. Je pro vás důležité mít takové prostředky, pomocí kterých získáte přístup k těm nejužitečnějším poznatkům? Využíváte k tomu například určitým způsobem internet?
Využíváte k tomu například určitým způsobem internet? Jistě, internet je podle mne zdroj všech potřebných informací.

Vyhledáváte v současnosti možnosti pro osobní rozvoj a sledujete trendy ve vzdělávání? Zaujalo vás něco v poslední době?
Toto období vzdělávání je už asi za mnou, jelikož z toho, co jsem se naučil od ostatních už dále vytvářím a rozvíjím svůj vlastní pohled.

Navštěvujete v současnosti nějaký kurz, seminář nebo využíváte služeb lidí, kteří vás můžou posunout dále? Myslíte si, že vám tyto služby přináší užitek?
Seminářů a kurzů jsem prošel dost, když bude potřeba, opět si některé absolvuji.

Jsou lidé, kteří touží po získání určité dovednosti, avšak pro nedostatek času a možností svůj úmysl zatím neuskutečnili. Může se jednat například o kurz létání nebo o hru na klavír. Patříte k takovým lidem a dlouhodobě plánujete získat nějakou dovednost?
Momentálně jsem ve stádiu a věku, kdy už další nové aktivity nezvládám a to díky pracovnímu vytížení a také výchově tří synů.

Poslední otázka je vzkazem pro dospívající generaci. Které schopnosti nebo znalosti jsou pro mladého člověka nejdůležitější k tomu, aby byl v životě úspěšný a přinesl užitek celé společnosti?
Schopnost přizpůsobení se daným podmínkám a situaci, velmi důležitá je znalost cizích jazyků a zakotvení své osobnosti v jakémsi nadčasovém a smysluplném pohledu na život, aby neustálý shon a stres každodenního života dovedl mladý člověk s přehledem překonat a zároveň se naučil pomáhat lidem okolo něj. .

Děkuji za rozhovor – Pavel Hrejsemnou

Joomla SEF URLs by Artio

© Copyright 1994–2016 Pavel Hrejsemnou a dodavatelé ČTK, freedigitalphotos net. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu firmy Pavla Hrejsemnou - SROZUMEM cz, je zakázáno. Provozovatelem serveru Klíč k úspěchu je IČ 49795783 Suchdol 189, 285 02 Suchdol u Kutné Hory.

Top Desktop version