Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Klíč k úspěchu cz

Switch to desktop

Tereza Jemelíková - redaktorka TV Barrandov

Zásluhou různých médií jsme si nemohli nevšimnout, že máte novou adresu zaměstnavatele. Co nového Vám to přinese?

Nová práce mi přinese nové zkušenosti, nové kolegy a přátele. Především ale výhodnější podmínky. TV Barrandov ve mně vidí potenciál, který chce v budoucnu zužitkovat. Navíc se můžu účastnit aktivit, kterých jsem se v minulosti účastnit nemohla. Mám rozhodně volnější pole působnosti a díky flexibilitě, kterou mi natáčení pro Barrandov umožňuje, i více volného času.

Určitě ne všechno co máte v plánu jde spustit hned. Jaký projekt je vaším profesním snem?

Mým snem je dělat práci, která mne baví. Od profese reportérky bych se moc odchýlit nechtěla. Takže by mě bavily profese s ní spojené. Určitě moderování. Natáčení reportáží bych se ale vzdát kvůli tomu nechtěla. Přeci jen je práce reportérky o něco kreativnější.

Kdo Vás v životě nejvíce podporuje a motivuje?

Moc dobře si uvědomuju, jaké mám štěstí, protože mám skvělou rodinu. Podporují mě moje babičky, děda, brácha a samozřejmě moji rodiče. Naši mi dost pomohli, když jsem se v jednadvaceti rozhodla, že budu žít v Praze. Začátky v novém městě nejsou jednoduché. Pomohli mi jak po psychické stránce, tak finančně. Také díky nim jsem tam, kde jsem. No a obrovskou oporou je můj partner Váša.

Jak řešíte stres, popřípadě stav kdy se Vám nedaří?

Možná budete čekat něco povzbudivého. To se pletete :D Když jde všechno do kopru, zalezu do postele a pobrečím si. Pak se ale snažím z té postele vyhrabat, zvednout hlavu a říct si:“Co sakra udělám, aby se mi dařilo?!“

Jsou místa v naší zemi kde je Vám dobře?

Nejlíp je mi u mých nejbližších. Tedy když jsem s přítelem (kdekoliv) a nebo když přijedu za rodiči do Radslavic na Moravu. Víkendy trávené tam jsou neskutečný relax plný dobrého jídla a pití.

Dnešní doba nás nutí být v práci více času než generace před revoluční. Jak relaxujete?

Samozřejmě bývám z práce někdy unavená. Velmi často je to ale právě moje práce, co mě dobíjí. Když mám volno, jdu si zacvičit, projít s mým pejskem Boženkou a její psí kámoškou Olí, kterou má kamarádka. Relaxuju taky, jako každý jiný, u televize nebo si s přítelem zajdeme na nějakou dobrou večeři. Mám ráda dobré jídlo :-)

Vaše postava se může řadit k postavám žen v modelingu, co děláte pro to, aby tomu bylo i nadále tak?

Děkuji za obrovský kompliment! K modelínám mám ale opravdu daleko! Když mám čas, chodím cvičit (Power Plate, Vacu shape, běhám na pásu). Teď –aktuálně- se snažím nezabít se na kolečkových bruslích. Bylo ale také období, kdy jsem vůbec nic nedělala. (cca celé dva roky!) Já to mám takhle - na nohách a na zadku asi nikdy v životě nepřiberu. Takže když přiberu pár kil, jde mi všechno do břicha, prsou a do paží. To všechno se dá snadno zamaskovat volnějším trikem :-) Takže mají všichni pořád pocit (stejně jako vy), že mám postavičku jako lusk :-)

Jaké nápoje pijete?

Nejradši mám vodu nebo zelené čaje. Když dojde na alkohol, tak Metaxu s tonikem a plátkem pomeranče. Poslední dobou jsem si ale zamilovala víno ze sklípku tatínka bývalé kolegyně z VIPek Lenky Špillarové.

Co ráda jíte?

Těžká otázka!! Mám ráda všechno, co je dobré !!! Poslední dobou se mi mění chutě. Od mých 14ti let nejím vepřové maso. Nějak mi prostě nejede. Dlouho jsem jedla jen kuřecí. Poslední dobou bych se nejradši ale pořád cpala hovězími steaky :D Pokud mám být stručná, miluju řeckou, italskou, thajskou a japonskou kuchyni.

Jaké jsou Vaše neřesti?

Těch je! Nebudu určitě jmenovat všechny, ale jednou z nich je zmrzlina v jedenáct večer :-)

Závěrem nám poraďte co máme dělat proto, abychom byli v pohodě jako vy?

V pohodě.. To jsem ráda, že tak působím. Nikdy ale vlastně nejste v pohodě celou dobu - 24h denně, sedm dní v týdnu… Aby jste byli ale v klídku co nejčastěji, zkuste být spokojení s tím, co děláte. Pokud spokojení nejste, dělejte něco jiného, co vás bude bavit nebo alespoň na tom najděte pozitiva. Věřím také v to, že to, co dáváte jiným, se vám vrací. Takže když jste ke svému okolí milí, ostatní budou milí na vás.


Děkuji za rozhovor – Pavel Hrejsemnou

Joomla SEF URLs by Artio

© Copyright 1994–2016 Pavel Hrejsemnou a dodavatelé ČTK, freedigitalphotos net. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu firmy Pavla Hrejsemnou - SROZUMEM cz, je zakázáno. Provozovatelem serveru Klíč k úspěchu je IČ 49795783 Suchdol 189, 285 02 Suchdol u Kutné Hory.

Top Desktop version