Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Klíč k úspěchu cz

Switch to desktop

Stefanie Ruso - zpěvačka z Českého severu

Co Ty a hudba?

Je to má ohromná vášeň, koluje mi v žilách na každém kroku. Je hezké lidem předávat emoce a dobrou náladu prostřednictvím jí samé.

Jak dlouho se věnuješ hudbě?

Už od základní školy jsem si ráda „pobroukávala“ a začala v hudbě hledat klid a zalíbení. Jakmile jsem se dostala na „zdrávku,“ jsem začala spolupracovat s kapelou a věnovala se převážně živým koncertům. Jedna z největších zkušeností, bylo švýcarské angažmá pod křídly agentury „SFM BERN.“ Díky této spolupráci a mé, již zmíněné, vášni pro hudbu, jsem se dále podívala do Slovinska, Švédska a dalších evropských zemí. Perfektní spolupráce trvá do dnes.

Tina Turner a Ty?

Užívám si písně, jak složené na míru pro Tinu, tak i převzaté písně od dalších interpretů. Cítím velkou inspiraci v její sexappealu, dravosti a dále zejména pozitivní energií.

Co plánuješ v nejbližší době?

Na plánovanou narozeninovou party. Pavlínka, má nejmilejší kamaráda, slaví své „18ky“ Zítra si to maximálně užiju a zazpívám. Známe se již řadu let, fantastické, jak ani trochu nestárne. Po neděli se nechám překvapit, kalendář jistě odhalí více. Není kam spěchat.

Co by jste vzkázala fanoušům?

Věřit ve své sny a cíle, Dělat vše beze slova (musím), Uvědomit si, že hudba jsme MY, Harmonie je pocit s myslí a rytmus s tělem.

Přeji fanouškům super letní počasí a fesťáky!

Děkuji za rozhovor – Pavel Hrejsemnou

Joomla SEF URLs by Artio

© Copyright 1994–2016 Pavel Hrejsemnou a dodavatelé ČTK, freedigitalphotos net. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu firmy Pavla Hrejsemnou - SROZUMEM cz, je zakázáno. Provozovatelem serveru Klíč k úspěchu je IČ 49795783 Suchdol 189, 285 02 Suchdol u Kutné Hory.

Top Desktop version