Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Klíč k úspěchu cz

Switch to desktop

Petr Martinák - herec, moderátor, imitátor

Petr Martinák Vše nejlepší Petře, jak jste oslavil kulatiny?

Slavil jsem v kruhu mých přátel v pizzerii Nominanza, kde pro mě můj velký kamarád připravil opravdu velmi podařenou oslavu.

Předpokládám, že k narozeninám jste si dal nějaký cíl co dál se životem? Jaký byl?

Máte pravdu, do dalšího roku jsem si dal za cíl rozvíjet především pracovní aktivity, abych mohl podporovat finančně mé děti, kt žijí s mou bývalou manželkou. Upevnit mediální obraz a vrátit ho tam, kam několik let patřil.

Když se podíváte zpět za vaší kariéru, myslím tu uměleckou, co se povedlo a co ne?

Povedlo se toho hodně, uspěl jsem v konkurzu TV Nova na moderátory Snídaně s Novou, dostal jsem se na několik let do hlavních vysílacích časů, moderoval jsem spoustu zábavných pořadů a svými scénkami a výstupy jsem zásoboval kdejaký pořad zábavného charakteru.

Jste ekonom, herec, moderátor nebo imitátor?

Mou hlavní profesí je moderování, kde využívám prvky parodie známých osobností, ale samozřejmě ekonomické zákony velmi často souvisí a jdou aplikovat i na sestavení výstupu, scénky nebo pořadu.

Před dvěma lety jste prožíval složité období, dnes jste už v pohodě?

Dnes mohu s jiskrou v oku a s úsměvem na tváři říct, že doba nedávno minulá, to jsem ustál taktak, je opravdu minulost. Musel jsem opět začínat od nuly, stavět se opět na nohy, posbírat veškerý zbytek sil a pořádně máknout. Dnes už vím, že to bylo velmi dobře, protože už sklízím první ovoce a vychutnávám si, jak je šťavnaté a plné vitamínů

Máte dvě děti, jak si jejich dětství užíváte?

Dětem je už 9 a 12 let, takže to nejkrásnější období jsem s nimi denně zažil a jsem za to moc rád. Teď žijí v domácnosti mé bývalé ženy a já je pravidelně chodím navštěvovat a trochu rozmazlovat.

Čtenáři vás znají především z televizních obrazovek a pak z divadla F.R.Čecha, kde se můžeme s vámi potkat dnes?

V současné době stále v Dívčí válce F.R.Čecha, dále jezdím s představením Lekce zpěvu a smíchu aneb humor a muzikál a připravuju na novou sezonu zábavný pořad Šou dva, tři, kde partnerku mi bude dělat folková zpěvačka Simona Klímová. Samozřejmě objíždím celou ČR, kde moderuji společenské akce různého charakteru. Přibyla mi i nová pracovní aktivita na Mezinárodní konzervatoři v Praze. Učím mladé studenty moderování. Docela jsem překvapen, jak mě ta práce baví a jak mě naplňuje.

Pocházíte z Jesenicka tedy z panenské přírody. Jezdíte do hor? Jste patron Jeseníků?

Mé pracovní nasazení mi moc nedovoluje Jeseníky navštěvovat, ale mrzí mě to, neboť toulky přírodou jsou pro mě velkou relaxací.

Když hledáte inspiraci a klid kde relaxujete?

Různé gagy a fory mně napadají v autě, protože nacestuji za rok opravdu hodně kilometrů. Povídám si sám pro sebe dlouhé hodiny a nakonec objevím něco, co pak využiju ve svých živých vystoupeních. Je to docela zábava. Hlavně, když se zapomenu, stojím na červené a nevšimnu si, že ostatní řidiči mě pozorují ,jak držím volant třeba jako Vlasta Burian.

Nějaký vzkaz pro čtenáře?

Pro čtenáře, které by postihl podobný osud jako mě bych velmi rád vzkázal pár starých osvědčených mouder
- co tě nezabije tě posílí
- trpělivost růže přináší
- člověk může ve svém životě dokázat mnohé! Největší překážkou k onomu dosažení úspěchu je on sám

Děkuji za rozhovor – Pavel Hrejsemnou

Joomla SEF URLs by Artio

© Copyright 1994–2016 Pavel Hrejsemnou a dodavatelé ČTK, freedigitalphotos net. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu firmy Pavla Hrejsemnou - SROZUMEM cz, je zakázáno. Provozovatelem serveru Klíč k úspěchu je IČ 49795783 Suchdol 189, 285 02 Suchdol u Kutné Hory.

Top Desktop version