Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Klíč k úspěchu cz

Switch to desktop

Petr Kutheil - muzikálový zpěvák

Co Vás živí?
Živí mě zpěv a divadlo. Někdy lépe, někdy hůře. Není to tak jednoduché živit se zpěvem, jak se může zdát, ale to je daň za určitou svobodu...

Lidé, kteří jsou v životě úspěšní, mají často vzory. Patříte k nim a můžete představit svůj vzor?
Vzorem číslo jedna je pro mě rozhodně ikona Karel Gott. Celý život elegantní, vstřícný a profesionální... Jinak obdivuji práci lékařů.

Člověk se během života vyvíjí a neustále se učí novým věcem. Existuje ve vašem životě krátké období, které vás výrazným způsobem posunulo dále a přispělo k profesnímu růstu?
V oboru je třeba se vzdělávat celý život. Každou novou zkušeností se posunuji dál. Rozhodně zásadní zlom přišel až v současnosti, a to pěveckou soutěží Hlas Československa. Zúročil jsem své zkušenosti a dostal se do finále. Díky prezentaci v televizi mám v současné době mnoho pracovních nabídek, což jsem si přál...

Dnešní doba přináší obrovské množství informací a je těžké se v nich orientovat. Je pro vás důležité mít takové prostředky, pomocí kterých získáte přístup k těm nejužitečnějším poznatkům? Využíváte k tomu například určitým způsobem internet?
Bez internetu lze fungovat v dnešní době velmi těžko. Myslím, že každý moderní člověk využívá internet denně. Mail, skype, google , to jsou věci, které dnes patří k běžným věcem a jsou spojeny s pracovní činností každého zaměstnaného člověka.

Vyhledáváte v současnosti možnosti pro osobní rozvoj a sledujete trendy ve vzdělávání? Zaujalo vás něco v poslední době?
Věnuji se skládání hudby a proto sleduji nové trendy v hudební oblasti. K tomu je mi nejlepším pomocníkem opět internet a odborná literatura.

Navštěvujete v současnosti nějaký kurz, seminář nebo využíváte služeb lidí, kteří vás můžou posunout dále? Myslíte si, že vám tyto služby přináší užitek?
V současné době nenavštěvuji žádný seminář. Studuji školu ekonomického zaměření... Rozhodně se však nebráním v budoucnu nějaký zajímavý navštívit.


Jsou lidé, kteří touží po získání určité dovednosti, avšak pro nedostatek času a možností svůj úmysl zatím neuskutečnili. Může se jednat například o kurz létání nebo o hru na klavír. Patříte k takovým lidem a dlouhodobě plánujete získat nějakou dovednost?

Patřím přesně k této skupině lidí. Velice rád bych se zdokonalil v angličtině, ta je opravdu důležitá a je zde mnoho zajímavých možností jak se jazyk naučit... 


Poslední otázka je vzkazem pro dospívající generaci. Které schopnosti nebo znalosti jsou pro mladého člověka nejdůležitější k tomu, aby byl v životě úspěšný a přinesl užitek celé společnosti?
Člověk by měl jednat tak, aby mohl být právě pro mladší generaci vzorem. Je to velké břemeno, ale přináší s sebou úspěch a uznání.

Děkujeme za rozhovor.
Autor: Pavel Hrejsemnou

 

Joomla SEF URLs by Artio

© Copyright 1994–2016 Pavel Hrejsemnou a dodavatelé ČTK, freedigitalphotos net. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu firmy Pavla Hrejsemnou - SROZUMEM cz, je zakázáno. Provozovatelem serveru Klíč k úspěchu je IČ 49795783 Suchdol 189, 285 02 Suchdol u Kutné Hory.

Top Desktop version