Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Klíč k úspěchu cz

Switch to desktop

Pepa Vojtek - skupina Kabát

pepa vojtek, kabati

Co Vás živí?
Zpěv

Lidé, kteří jsou v životě úspěšní, mají často vzory. Patříte k nim a můžete představit svůj vzor?
Já až zas tak žádný velký vzory nemám, ale určitě znám řadu fajn zpěváků.

Člověk se během života vyvíjí a neustále se učí novým věcem. Existuje ve vašem životě krátké období, které vás výrazným způsobem posunulo dále a přispělo k profesnímu růstu?

Určitě. Když nám s kapelou hrozilo, že se Kabát rozpadne, ale to už je dávno za náma.

Dnešní doba přináší obrovské množství informací a je těžké se v nich orientovat. Je pro vás důležité mít takové prostředky, pomocí kterých získáte přístup k těm nejužitečnějším poznatkům? Využíváte k tomu například určitým způsobem internet?
Internetové stránky více používám pro zveřejnění našich koncertů.

Vyhledáváte v současnosti možnosti pro osobní rozvoj a sledujete trendy ve vzdělávání? Zaujalo vás něco v poslední době?
Vzdělávám se soustavně, právě prostřednictvím internetu. Někdy sahám i po klasické literatuře...

Navštěvujete v současnosti nějaký kurz, seminář nebo využíváte služeb lidí, kteří vás můžou posunout dále? Myslíte si, že vám tyto služby přináší užitek?
Snažím se věnovat spíše hudební kariéře, ale v osobním životě se určitě rád novému přiučím.

Poslední otázka je vzkazem pro dospívající generaci. Které schopnosti nebo znalosti jsou pro mladého člověka nejdůležitější k tomu, aby byl v životě úspěšný a přinesl užitek celé společnosti?
Já osobně si myslím, že člověk by měl dělat pouze to, co ho opravdu baví. Nemá smysl se věnovat něčemu pro nic za nic.

Děkuji za rozhovor – Pavel Hrejsemnou

Joomla SEF URLs by Artio

© Copyright 1994–2016 Pavel Hrejsemnou a dodavatelé ČTK, freedigitalphotos net. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu firmy Pavla Hrejsemnou - SROZUMEM cz, je zakázáno. Provozovatelem serveru Klíč k úspěchu je IČ 49795783 Suchdol 189, 285 02 Suchdol u Kutné Hory.

Top Desktop version