Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Klíč k úspěchu cz

Switch to desktop

Miloš Knor - komik a moderátor

Co Vás živí?
Hraji svoje představení KOMICI s.r.o., moderuji a provázím rozličné společenské akce. Krom toho řídím i svou agenturu KOMICI s.r.o.

Lidé, kteří jsou v životě úspěšní, mají často vzory. Patříte k nim a můžete představit svůj vzor?
Žádný konkrétní vzor nemám. Mými vzory jsou všichni, kteří svou práci dělají s nadšením a hlavně profesionálně. Je mi jedno, jestli je to číšník, prodavačka, nebo herec. Na tom nesejde.

Člověk se během života vyvíjí a neustále se učí novým věcem. Existuje ve vašem životě krátké období, které vás výrazným způsobem posunulo dále a přispělo k profesnímu růstu?
Takové období prožívám neustále. To, že se mohu setkávat s vynikajícími herci a komiky a to, že oni mají zájem hrát se mnou, že mám možnost sledovat jejich práci z první ruky, že mohu být u toho, když hrají s absolutní profesionalitou za každých okolností je velká škola.

Dnešní doba přináší obrovské množství informací a je těžké se v nich orientovat. Je pro vás důležité mít takové prostředky, pomocí kterých získáte přístup k těm nejužitečnějším poznatkům? Využíváte k tomu například určitým způsobem internet?
Pochopitelně. Internet je skvělá možnost dát svým fanouškům o sobě vědět. Říci jim, kdy, kde hrajeme, komunikovat s nimi, prostě být každému na dosah. Jsem na Facebooku, mám svůj, i agenturní web a opravdu každý mi může napsat mail. www.milosknor.cz a www.komici.cz

Vyhledáváte v současnosti možnosti pro osobní rozvoj a sledujete trendy ve vzdělávání? Zaujalo vás něco v poslední době?
Jak jsem říkal. Učím se neustále.

Navštěvujete v současnosti nějaký kurz, seminář nebo využíváte služeb lidí, kteří vás můžou posunout dále? Myslíte si, že vám tyto služby přináší užitek?
To jsou dvě věci. Jednak musíte mít skvělého učitele a jednak musíte chtít.

Jsou lidé, kteří touží po získání určité dovednosti, avšak pro nedostatek času a možností svůj úmysl zatím neuskutečnili. Může se jednat například o kurz létání nebo o hru na klavír. Patříte k takovým lidem a dlouhodobě plánujete získat nějakou dovednost?
Nedostatek času je výmluva. Když něco chci, tak zatím prostě jdu, ale chápu, že pro někoho je pohodlnější se na něco vymluvit.  

Poslední otázka je vzkazem pro dospívající generaci. Které schopnosti nebo znalosti jsou pro mladého člověka nejdůležitější k tomu, aby byl v životě úspěšný a přinesl užitek celé společnosti?
Zdravý rozum. A důvěra v sebe sama. Je důležité vědět, že můžeme dokázat úplně všechno, ale je to jen a jen na nás. Nikdo jiný to za nás neudělá.

Děkujeme za rozhovor.
Autor: Pavel Hrejsemnou

Joomla SEF URLs by Artio

© Copyright 1994–2016 Pavel Hrejsemnou a dodavatelé ČTK, freedigitalphotos net. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu firmy Pavla Hrejsemnou - SROZUMEM cz, je zakázáno. Provozovatelem serveru Klíč k úspěchu je IČ 49795783 Suchdol 189, 285 02 Suchdol u Kutné Hory.

Top Desktop version