Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Klíč k úspěchu cz

Switch to desktop


Michal Malátný - zpěvák populární české skupiny Chinaski a příležitostný herec vlastním jménem Michal Novotný

Co Vás živí?
Živím se jako zpěvák, kytarista, autor hudby a textů v rockové hudební skupině. Příležitostně vystupuji jako divadelní, televizní nebo filmový herec.

Lidé, kteří jsou v životě úspěšní, mají často vzory. Patříte k nim a můžete představit svůj vzor?
Lidské vzory: matka a otec pro svou pracovitost a skromnost. Herecký vzor: Boris Rosner pro svou profesionalitu, eleganci, a humor. Hudební vzor: Sting pro téměř vše na co sáhne.

Člověk se během života vyvíjí a neustále se učí novým věcem. Existuje ve vašem životě krátké období, které vás výrazným způsobem posunulo dále a přispělo k profesnímu růstu?
Ve 30 letech jsem začal docházet na soukromé hodiny zpěvu k paní Miriam Javůrkové, naučil se základy techniky zpěvu a rozšířil obzory o tzv. vážnou hudbu. Tehdy jsem cítil největší posun.

Dnešní doba přináší obrovské množství informací a je těžké se v nich orientovat. Je pro vás důležité mít takové prostředky, pomocí kterých získáte přístup k těm nejužitečnějším poznatkům? Využíváte k tomu například určitým způsobem internet?
Vždy jsem hledal informace v knihách. Dnes používám internet denně.

Vyhledáváte v současnosti možnosti pro osobní rozvoj a sledujete trendy ve vzdělávání? Zaujalo vás něco v poslední době?
Trendy ve vzdělávání nesleduji. Pro svůj osobní rozvoj plánuji minimálně na měsíc odjet do Velké Británie na intenzivní kurz angličtiny.

Navštěvujete v současnosti nějaký kurz, seminář nebo využíváte služeb lidí, kteří vás můžou posunout dále? Myslíte si, že vám tyto služby přináší užitek?
Letos na jaře jsem 3 měsíce využíval služby výživové poradkyně a zhubl 9 kilogramů. 1 - 2x týdně chodím cvičit do tělocvičny pod dohledem osobního trenéra. Užitek mi to přineslo a přináší obrovský.

Jsou lidé, kteří touží po získání určité dovednosti, avšak pro nedostatek času a možností svůj úmysl zatím neuskutečnili. Může se jednat například o kurz létání nebo o hru na klavír. Patříte k takovým lidem a dlouhodobě plánujete získat nějakou dovednost?
Dlouhodobě plánuji naučit se španělsky, bruslit, hrát na tahací harmoniku a jezdit na jednomkole.

Poslední otázka je vzkazem pro dospívající generaci. Které schopnosti nebo znalosti jsou pro mladého člověka nejdůležitější k tomu, aby byl v životě úspěšný a přinesl užitek celé společnosti?
Nejdůležitější je poznat sám sebe, pochopit pro co mám dispozice. Následuje píle, trpělivost a zdravé sebevědomí.

Děkujeme za rozhovor.
Autor: Pavel Hrejsemnou

Joomla SEF URLs by Artio

© Copyright 1994–2016 Pavel Hrejsemnou a dodavatelé ČTK, freedigitalphotos net. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu firmy Pavla Hrejsemnou - SROZUMEM cz, je zakázáno. Provozovatelem serveru Klíč k úspěchu je IČ 49795783 Suchdol 189, 285 02 Suchdol u Kutné Hory.

Top Desktop version