Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Klíč k úspěchu cz

Switch to desktop

Michaela Křížková - Ostravská modelka

Michaelo, považuješ se za modelku?

Hezká otázka na začátek. Myslím si, že oslovení "modelka" je dost silné slovo a člověk si musí opravdu zasloužit vůbec takovéto oslovení dostat. Vím, že dělám hodně činností, které se "modelce" podobají či jej znázorňují, takže tohle musí posoudit jiní.

Účastnila si se několika soutěží MISS, která ti nejvíce pomohla?

Ano, ano to je pravda. Doma mám 5 titulů krásy a překrásných 5 pomalu rezavějících korunek. Nejvíce mi pomohla moje první soutěž a to IMiss 2010 pořádaná v Praze. Byl to první krůček, který mě nastartoval mít odvahu zkoušet nové věci.

Máš za sebou celou řadu modelingových zkušeností, jak je složité být modelkou?

Zkušeností mám mnoho a doufám že budou ještě další, poněvadž pomáhají člověku se stále zdokonalovat a pracovat sám na sobě. Nevím, jak to mají ostatní slečny modelky, ale pro mě je to jedna z nejkrásnějších věcí, které mi zpestřují život a jsem za ně hrozně ráda. Někdy je to zábavná práce a jindy tvrdá práce plná dřiny a odříkání. V modelingu nemáte nic zadarmo.

Studuješ na vysoké škole v Ostravě, jak jde modeling a škola dohromady?

Ano, studuji na Vysoké škole báňské v Porubě a doufám že se podaří navázat na další dva roky studia. Škola a modeling se dají skloubit úplně v pohodě. Po večerech se učíte, píšete seminárky a během dne lítáte, fotíte a pracujete. Prostě nikdy se nenudím a mám stále co dělat, takže doufám, že to ještě nějaký čas vydrží.

Co z tebe bude?

Co ze mě bude? Na tuhle otázku neumím sama odpovědět. Myslím, že většina lidí co vystudují vysokou školu, tak většinou se věnují úplně jiné práci, než jaký obor například vystudovali, takže opravdu nevím. Sama jsem hrozně zvědavá a napjatá kam mě život zavane, čím budu, kde budu a s kým budu. Tudíž se nechám překvapit.

Zpět k modelingu, máš za sebou učinkování v klipech, je to složitější než být jen před objektivem?

Mám za sebou natáčení videoklipu s Davidem Steelem a Martinou Balogovou v songu "Náhrdelník" a pak další promo videa, spoty a teď i sportovní reklamy. Sama jsem se moc těšila na první natáčení, ale musím uznat, že se jedná o velice náročnou práci. Určitě je to mnohem složitější než focení, poněvadž celý den musíte být ready, některé scény se točí i 20x a i když vás to maximálně už štve, tak musíte zatnou zuby a pokračovat, jako ten nejlepší. Opravdu obdivuji herce, kteří natočí celovečerní film. Sranda to vážně není, takže klobouk dolů.

Co ráda fotíš?

Sama nevím ráda fotím nové věci, nové témata v různých prostředích. Je to velice zajímavé a nabíjející, takže ať fotím cokoliv dávám do toho ze sebe vše a užívám si to.

Je složité najít si fotografa který fotí dle tvých představ?

Určitě je velice těžké najít správného fotografa, který fotí přesně tak, jak si představujete a hlavně umí zachytit správné momenty vaší jedinečnosti. Jakmile fotograf a modelka jsou na stejné vlně, je vyhráno.

Dá se v modelingu v Ostravě udělat díra do světa?

To si nemyslím. Je určitě možné díky modelingu a fotomodeligu dostat v Ostravě zajímavé nabídky práce či focení, ale díru do světa asi neuděláte. Možná má někdo jiný názor, ale já si myslím že ne.

Jaký projekt by tě lákal, co by si ještě chtěla dělat? Co ty a životospráva? Jaké máš neřesti?

Lákají mě projekty kde se fotí šperky. V tomto případě se skloubí krása modelky a šperků, což je pro mě dokonalá kombinace a určitě reklamy.

Co se týče životosprávy jím jako každý jiný a občas si dopřeji i bramborový knedlík. Neomezuji se, ale musím na sobě makat, takže všichni co mě znají ví, že běhám. Moje velká neřest jsou "kolínka", prostě cokoliv sladkého hlavně dinosauři Harribo.

Jak zvládáš obletování od chlapů?

Úplně v pohodě. Většinou je slušně odpálkuji, nebo jim dám lekci slušného chování. To v případě, když se jedná o zadané kluky, kteří zvou na rande druhé slečny a zvyšují si tím své ego. Tohle opravdu nemusím a je mi líto jejich slečen.

Poznávají tě na ulici neznámí lidé?

Ano a je to velice příjemné. Mnohokrát se mi stalo, že jsem měla práci, hostess či něco jiného a lidi se na mě usmívali a já nevěděla proč. Později z nich vypadlo "ty jsi ta miss že?". Tak to jsou opravdu momenty, kdy vás zahřeje u srdíčka a víte, že vaše práce není zbytečná. Moc si toho vážím.

Děkuji za rozhovor – Pavel Hrejsemnou

Michaela Křížková Michaela Křížková Michaela Křížková Michaela Křížková Michaela Křížková Michaela Křížková Michaela Křížková
Joomla SEF URLs by Artio

© Copyright 1994–2016 Pavel Hrejsemnou a dodavatelé ČTK, freedigitalphotos net. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu firmy Pavla Hrejsemnou - SROZUMEM cz, je zakázáno. Provozovatelem serveru Klíč k úspěchu je IČ 49795783 Suchdol 189, 285 02 Suchdol u Kutné Hory.

Top Desktop version