Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Klíč k úspěchu cz

Switch to desktop

Martina Partlová - zpěvačka a herečka

Od X faktoru si ušla dlouhou cestu, jaké to je, být zpěvačkou v českém prostředí?

Nevím jaké to je byt zpěvačkou v jiném prostředí než v tom našem českém, ale jestli se mě ptáš na to, jaký to vůbec je být u nás zpěvačkou, tak musím říct, že docela těžké. Vzhledem k tomu, že ročně probíhají dvě talentové soutěže a vypadá to, že co Čech to zpěvák. Navíc pomyslný trůn si stále drží naše české pěvecké stálice a zdá se, že se ho nehodlají jen tak vzdát a předat štafetu mladším. Já jsem ale šťastná, že můžu tuhle práci dělat. Zpívat v divadle, vystupovat na veřejnosti, potkávat nové lidi a osobnosti našeho českého pěveckého pole a celkově showbyznysu je pro mě nesmírně zajímavá zkušenost. Když se na to dívám zpětně, velmi si vážím účasti v soutěži X Factor, díky které se mi otevřelo spoustu možnosti a nových cestiček.

Podle čeho si vybíráš písničky?

Písničky si úplně prvotně vybírám samozřejmě podle nálady či melodie a velkou roli u mě hraje i text písně. Anglicky zpívat nechci, protože si přeci jen myslím, že Češi chtějí poslouchat české texty. Bohužel šikovných textařů u nás je strašně málo a já jsem ještě nenarazila na toho svého pravého.

Na jakých scénách se pohybuješ nejraději?

o je různé. Vždycky záleží pro koho vystupuji, s kým, jakou mám náladu atd. Někdy si užiji koncert i v malém klubu pro pár lidi a jindy mě nakopne koncert pro tisíc lidi. Nejsilnější zážitek jsem si asi odnesla po boku Richarda Müllerem, s kterým jsem měla tu čest zazpívat si v O2 aréně, kde bylo čtrnáct tisíc lidi, což mělo pro mě neopakovatelnou atmosféru.

Je to už nějaký rok kdy jste s Rudou spolupracovala na jedné písni o Ostravě. Stalo se to, že tam byly nějaké právní tahanice, nevystrašilo tě to?

Tak samozřejmě, že mě to trošku vystrašilo, ale veškerý "průser" měl na starost Ruda, což mě uklidnilo. Naštěstí to dopadlo dobře a my jsme z toho vyšli bez újmy.

Šla bys opět do něčeho takového?

Šla, ale jen s Rudou a samozřejmě, už by to muselo byt právně ošetřené, aby nevznikly další komplikace.

Máš štěstí na lidi v showbyznysu?

Měla jsem štěstí, že jsem poznala Gábinu Osvaldovou a Michala Dvořáka, kteří mě poslali do finále v  X Factoru. Celkově si myslím, že mám štěstí na fajn lidi, ale poznala jsem v showbyznysu i lidi, kteří mi úplně nesedli, ale co já vím, kdybychom se znali lépe, možná jsou z nás nejlepší přátele ;) Ale jestli se mě ptáš z důvodu nabídky na nahrání desky zadarmo, tak takové štěstí mě ještě nepotkalo.

Na čem pracuješ teď a na čem zítra?

Momentálně nejvíc pracuji na moji Budějovické benefici pro Centrum Bazalka. Přes den se bude konat Beach volejbalový turnaj a poté večer následuje koncert. Akce se koná 21.6 v Českých Budějovicích u Sportovní haly a na koncertě vystoupí takové hvězdy jako je třeba Marek Ztracený, Debbi, Eddie Stoilow nebo třeba Sabrage. Dále se věnuji muzikálu Kapka medu pro Verunku v divadle Hybernia a v divadle Kalich věnuji svůj čas Johance z Arku. Jinak od června mě čeká nacvičování nového rodinného muzikálu Sněhová královna, která bude mít premiéru v záři tohoto roku. O prázdninách bych ještě chtěla stihnout natočit singl s Markem Ztraceným i s videoklipem, aby měl singl možnost dostat se i na televizní obrazovky. Uvidíme, jak se časově zadaří.

Co děláš když nezpíváš?

Svůj volný čas věnuji především sobě a to tak, že si chodím zacvičit, dále se taky snažím najít si chvilku na své přátelé, kteří jsou mou velkou podporou a už se velmi těším na pěkné teplé počasí, jelikož jsem milovník Beach volejbalu a nohejbalu.

Je něco co chceš vzkázat fanouškům?

Chtěla bych všem poděkovat za přízeň a za jejich podporu, dále všechny své fanoušky srdečně zvu na Benefici v Českých Budějovicích a na divadelní vystoupení ať už v divadle Hybernia nebo v divadle Kalich. Mějte se krásně a všem přeji krásné prázdniny.

Děkuji za rozhovor – Pavel Hrejsemnou

Fotografie: Iva Haj.

Martina Partlová Martina Partlová Martina Partlová
Joomla SEF URLs by Artio

© Copyright 1994–2016 Pavel Hrejsemnou a dodavatelé ČTK, freedigitalphotos net. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu firmy Pavla Hrejsemnou - SROZUMEM cz, je zakázáno. Provozovatelem serveru Klíč k úspěchu je IČ 49795783 Suchdol 189, 285 02 Suchdol u Kutné Hory.

Top Desktop version