Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Klíč k úspěchu cz

Switch to desktop


Lucy Junk - zpěvačka, moderátorka, herečka

Co Vás živí?
Živím se zpěvem, herectvím a moderováním, příležitostně také modelingem.

Lidé, kteří jsou v životě úspěšní, mají často vzory. Patříte k nim a můžete představit svůj vzor?
Přiznám se, že vzor jako takový nemám. Každý jsme originál a každý by tím originálem dle mého názoru měl zůstat, proto se snažím být svá. Pokud byste se však zeptali, kdo mě v životě ovlivnil, tak bych Vám řekla, že moje rodina, jelikož díky ní mám možnost plnit si už od mala své sny. Jsou tu pro mě vždy, v dobrém i zlém. Rodina je pro mě důležitá, díky ní jsem tím, čím jsem.

Člověk se během života vyvíjí a neustále se učí novým věcem. Existuje ve vašem životě krátké období, které vás výrazným způsobem posunulo dále a přispělo k profesnímu růstu?
Určitě, v mém životě bylo několik zlomových okamžiků. Prvním byl ten, kdy jsem se rozhodla hrát na klavír, to mi bylo pět let. Pak v patnácti, když jsem šla na chlapeckou střední školu. Dalo mi to hrozně moc a otevřelo mi to oči.
A největší posun pak přišel v roce 2008, kdy jsem založila kapelu Naked Angels společně s exVyvoleným Julim Csókou a dostala příležitost moderovat v jedné internetové televizi a tím to všechno začalo...


Dnešní doba přináší obrovské množství informací a je těžké se v nich orientovat. Je pro vás důležité mít takové prostředky, pomocí kterých získáte přístup k těm nejužitečnějším poznatkům? Využíváte k tomu například určitým způsobem internet?
Určitě, kdo dnes nepoužívá internet? Asi bychom někoho takového těžko hledali. Díky internetu udržuji kontakt s přáteli, fanoušky... když něco nevím, stačí zadat do vyhledávače a odpověď je na světě. Zjednoduší mi to práci a hlavně ušetří čas, kterého mám díky uspěchané době skutečně málo. A jako moderátor v internetové hudební a lifestylové televizi ALL TELEVISION je pro mě internet každodenní záležitostí.

Vyhledáváte v současnosti možnosti pro osobní rozvoj a sledujete trendy ve vzdělávání? Zaujalo vás něco v poslední době?
Vzdělání je důležité a dle mého názoru, bychom se měli vzdělávat neustále. Vystudovala jsem elektro-průmyslovku a jako jediná holka ve třídě jsem to neměla jednoduché, i když zábavné. Po maturitě jsem šla na Vyšší odbornou školu hereckou a jakmile jsem se dostala na konzervatoř, tak jsem šla studovat obor zpěv. Přestože už jednu maturitu mám, tak jsem si chtěla svůj sen o konzervatoři splnit. Někdy si říkám, že jsem blázen, že studuji znova střední školu, ale jednou jsem se na to dala a jen tak to nevzdám. Jsem zpěvačka a můj hlas je pro mě důležitý. Proto neustále pracuji na své technice a navštěvuji tak hodiny skutečných profesionálů. Také mám zahraniční pracovní nabídky, čím bych posunula svou kariéru o level výše, proto zdokonaluji svou angličtinu a příští rok budu studovat jazykovou školu v Americe. Takže vzdělání rozhodně nepodceňuji, naopak kladu na něj velký důraz a stejně jako péči o zevnějšek věnuji svůj čas i péči o svůj osobní rozvoj.

Navštěvujete v současnosti nějaký kurz, seminář nebo využíváte služeb lidí, kteří vás můžou posunout dále? Myslíte si, že vám tyto služby přináší užitek?
Jak jsem odpověděla v předchozí otázce, navštěvuji momentálně pravidelně soukromé hodiny zpěvu, dále se věnuji dálkovému studiu na konzervatoři a v neposlední řadě zdokonaluji svou angličtinu. A zda mi tyto služby či spíše formy vzdělání přináší užitek? Rozhodně ano.

Jsou lidé, kteří touží po získání určité dovednosti, avšak pro nedostatek času a možností svůj úmysl zatím neuskutečnili. Může se jednat například o kurz létání nebo o hru na klavír. Patříte k takovým lidem a dlouhodobě plánujete získat nějakou dovednost? n
Hru na klavír naštěstí ovládám :-). Ovšem létání nikoli, o když to zní zajímavě. Víte, já jsem si uvědomila, že na tomto světě jsme pouze jednou. Každý den, který prožíváme je vždy jedinečný a nikdy se už opakovat nebude, proto si musíme vážit času, který na tomto světě máme. A proto se snažím mít dostatek času na věci, které považuji za důležité. Takže jdu za svými cíli!

Poslední otázka je vzkazem pro dospívající generaci. Které schopnosti nebo znalosti jsou pro mladého člověka nejdůležitější k tomu, aby byl v životě úspěšný a přinesl užitek celé společnosti?
Důležité je uvědomění si sama sebe. Je potřeba být k sobě upřímný a definovat si, co skutečně od života chci. Chci být herec, tak nesedím doma a nečekám. Jdu na konkurzy, jdu se přihlásit na hereckou školu... prostě jdu za svým cílem. Víte, klacky pod nohy si v první fázi házíme sami a to tím, že si řekneme, že je to ztráta času, beztak na to nemám. Takže lidi! Neházejte si klacky pod nohy, máte-li sen, jděte za ním. Cesta to může být strmá, ale věřte, že když půjdete za svým snem, tak vždy dojdete k cíli... aspoň si jednou budete moci říci žil jsem, nikoli přežíval jsem.

Děkuji za rozhovor – Pavel Hrejsemnou

Joomla SEF URLs by Artio

© Copyright 1994–2016 Pavel Hrejsemnou a dodavatelé ČTK, freedigitalphotos net. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu firmy Pavla Hrejsemnou - SROZUMEM cz, je zakázáno. Provozovatelem serveru Klíč k úspěchu je IČ 49795783 Suchdol 189, 285 02 Suchdol u Kutné Hory.

Top Desktop version