Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Klíč k úspěchu cz

Switch to desktop


Josef Pavka - šéf kapely Argema

Co Vás živí?
ČÁSTEČNĚ HRA NA BICÍ V KAPELE ARGEMA A ČÁSTEČNĚ PODNIKATELSKÉ AKTIVITY.

Lidé, kteří jsou v životě úspěšní, mají často vzory. Patříte k nim a můžete představit svůj vzor?
TAK V POSLEDNÍ DOBĚ MĚ FAKC MOC ZAUJAL PŘÍBĚH T. OKAMURY. JE TO ČLOVĚK, KTERÝ PŘESNĚ VÍ CO CHCE A JDE SI PŘESNĚ ZA SVÝM. OPRAVDU S PŘEHLEDEM. OBDIVUJI CHYTRÉ A PRACOVITÉ LIDI A ON MEZI NĚ OPRAVDU PATŘÍ.

Člověk se během života vyvíjí a neustále se učí novým věcem. Existuje ve vašem životě krátké období, které vás výrazným způsobem posunulo dále a přispělo k profesnímu růstu?
KAŽDOPÁDNĚ TO BYL ROK 1993, KDY SE ARGEMA PROSADILA S HITEM JAROŠOVSKÝ PIVOVAR. TO BYL VELKÝ MEZNÍK V NAŠÍ KARIÉŘE A TÍM JSME SE OPRAVDU POSUNULI A DOSTALI SE DO PODVĚDOMÍ FANOUŠKŮ V CELÉ REPUBLICE.

Dnešní doba přináší obrovské množství informací a je těžké se v nich orientovat. Je pro vás důležité mít takové prostředky, pomocí kterých získáte přístup k těm nejužitečnějším poznatkům? Využíváte k tomu například určitým způsobem internet?
URČITĚ, DNES BEZ INTERNETU V NAŠÍ BRANŽI PROSTĚ NEEXISTUJEŠ. STRÁNKY www.argema.cz JSOU PRVNÍM SPOJENÍM MEZI KAPELOU A FANOUŠKY. A SAMOZŘEJMĚ DOST POMÁHAJÍ I RŮZNÉ SOCIÁLNÍ SÍTĚ, KDE SE DÁ S FANOUŠKY HODNĚ KOMUNIKOVAT. PROTO MÁME SVŮJ PROFIL I NA FACEBOOKU, KTERÝ JE U NÁS NEJROZŠÍŘENĚJŠÍ.

Vyhledáváte v současnosti možnosti pro osobní rozvoj a sledujete trendy ve vzdělávání? Zaujalo vás něco v poslední době?
BEZ TOHO TO ANI NEJDE. HUDEBNÍ BRANŽE SE NEUSTÁLE A RYCHLE MĚNÍ, TAKŽE ČLOVĚK POŘÁD MUSÍ MYSLET DOPŘEDU, JINAK BY NÁM UJEL VLAK J. SNAD I PROTO, LETOS S ARGEMOU SLAVÍME 16.6. V HLUKU, JIŽ 30. VÝROČÍ OD ZALOŽENÍ KAPELY, KDE KROMĚ ARGEMY SE OBJEVÍ I SPOUSTA HOSTŮ. TO JE MYSLÍM BOMBA, PROTOŽE JE U NÁS JEN MÁLO KAPEL KTERÝ BY TO TÁHLY TAK DLOUHO.

Navštěvujete v současnosti nějaký kurz, seminář nebo využíváte služeb lidí, kteří vás můžou posunout dále?
TAK TO URČITĚ NE, ALE SAMOZŘEJMĚ ZKUŠENOSTI SBÍRÁME POŘÁD. BEZ TOHO BY TO URČITĚ NEŠLO.

Jsou lidé, kteří touží po získání určité dovednosti, avšak pro nedostatek času a možností svůj úmysl zatím neuskutečnili. Může se jednat například o kurz létání nebo o hru na klavír. Patříte k takovým lidem a dlouhodobě plánujete získat nějakou dovednost?
JÁ MÁM RÁD HODNĚ ADRENALIN, TAK SEM TAM SI ZKOUŠÍM RŮZNÉ ÚLETY JAKO NAPŘ AKROBATICKÉ LETADLO, SKOK S PADÁKEM, TEĎ SE CHYSTÁM DO STÍHAČKY ( DOUFÁM ŽE TO VYJDE) A POD. TEĎ ZROVNA MÁM V RUKÁCH AUDI R8 SUPERSPORT A JE TO FAKT ADRENALINOVÁ JÍZDA, KDYŽ TOMU TROCHU NALOŽÍŠ J . TO MĚ BAVÍ.

Poslední otázka je vzkazem pro dospívající generaci. Které schopnosti nebo znalosti jsou pro mladého člověka nejdůležitější k tomu, aby byl v životě úspěšný a přinesl užitek celé společnosti?
MYSLÍM SI, ŽE ČLOVĚK SE MUSÍ V DNEŠNÍ HEKTICKÉ DOBĚ, NEUSTÁLE UČIT A ZLEPŠOVAT, PROTOŽE ZA ROK BY UŽ MOHLO BÝT POZDĚ. A Z ROZJETÉHO VLAKU SE DÁ VYSTOUPIT ALE HODNĚ ŠPATNĚ SE ZPÁTKY NASTUPUJE.

Děkujeme za rozhovor.
Autor: Pavel Hrejsemnou

Joomla SEF URLs by Artio

© Copyright 1994–2016 Pavel Hrejsemnou a dodavatelé ČTK, freedigitalphotos net. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu firmy Pavla Hrejsemnou - SROZUMEM cz, je zakázáno. Provozovatelem serveru Klíč k úspěchu je IČ 49795783 Suchdol 189, 285 02 Suchdol u Kutné Hory.

Top Desktop version