Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Klíč k úspěchu cz

Switch to desktop


Ján Hronský - umělecký fotograf

Co Vás živí?
Mám firmu na návrhy a realizace zahrad a veřejných sadových a parkových ploch.

Lidé, kteří jsou v životě úspěšní, mají často vzory. Patříte k nim a můžete představit svůj vzor?
Nemám žádný vzor, spíše si vážím lidí, kteří se chovají \"lidsky\" a pak mi je jedno, kde jsou a čeho v životě dosáhli.

Člověk se během života vyvíjí a neustále se učí novým věcem. Existuje ve vašem životě krátké období, které vás výrazným způsobem posunulo dále a přispělo k profesnímu růstu?
Nejpodstatnějším obdobím,které mi pomohlo posunout se dál v profesi a životě bylo rozhodnutí už nikdy nebýt zaměstnancem.

Dnešní doba přináší obrovské množství informací a je těžké se v nich orientovat. Je pro vás důležité mít takové prostředky, pomocí kterých získáte přístup k těm nejužitečnějším poznatkům? Využíváte k tomu například určitým způsobem internet?
Internet je pro mne jediný způsob, jak získat informace a potřebné návody, podklady a znalosti.

Vyhledáváte v současnosti možnosti pro osobní rozvoj a sledujete trendy ve vzdělávání? Zaujalo vás něco v poslední době?
Existují překážky, které vím, že překonám pouze získáním specifických znalostí a certifikátů k činnostem, které jsem doposud objednával jako sudodávky. Odstraněním těchto překážek se pak moje práce i život stávají efektivnějšími a jednoduššími a můžu si dopřát více času i finančních prostředků na věci neprofesní povahy.

Navštěvujete v současnosti nějaký kurz, seminář nebo využíváte služeb lidí, kteří vás můžou posunout dále? Myslíte si, že vám tyto služby přináší užitek?
V současné době nikoliv. Zvažuji rozšířit nabídku svých služeb o realizaci závlah a jezer a tudiz zrejme vyuziji kurzy k dosazeni teto dovednosti a prislusneho osvedceni.

Jsou lidé, kteří touží po získání určité dovednosti, avšak pro nedostatek času a možností svůj úmysl zatím neuskutečnili. Může se jednat například o kurz létání nebo o hru na klavír. Patříte k takovým lidem a dlouhodobě plánujete získat nějakou dovednost?
Veškerý svůj čas věnuji své profesi, chodu firmy a ve volném čase fotografování. Na nic jiného mi čas nezůstává.

Poslední otázka je vzkazem pro dospívající generaci. Které schopnosti nebo znalosti jsou pro mladého člověka nejdůležitější k tomu, aby byl v životě úspěšný a přinesl užitek celé společnosti?
Talent.

Děkujeme za rozhovor.
Autor: Pavel Hrejsemnou

Joomla SEF URLs by Artio

© Copyright 1994–2016 Pavel Hrejsemnou a dodavatelé ČTK, freedigitalphotos net. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu firmy Pavla Hrejsemnou - SROZUMEM cz, je zakázáno. Provozovatelem serveru Klíč k úspěchu je IČ 49795783 Suchdol 189, 285 02 Suchdol u Kutné Hory.

Top Desktop version