Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Klíč k úspěchu cz

Switch to desktop


Bohuš Matuš - zpěvák

Co Vás živí?
Rád zpívám lidem, co o to stojí, a zatím je to dobrá obživa na normální skromné žití.....

Lidé, kteří jsou v životě úspěšní, mají často vzory. Patříte k nim a můžete představit svůj vzor?
Velmi obdivuji svého dědečka. Je mu 9O let a svůj cíl v životosprávě ustál... Je to vzor skromnosti a pokory vůči všemu.....

Člověk se během života vyvíjí a neustále se učí novým věcem. Existuje ve vašem životě krátké období, které vás výrazným způsobem posunulo dále a přispělo k profesnímu růstu?
K mému vnímání na postup v tom, co dělám, je realita a dlouhodobá cesta poznání toho, že je důležité si uvědomit relativní dopad skutku a okolností na vlastni snahu.

Dnešní doba přináší obrovské množství informací a je těžké se v nich orientovat. Je pro vás důležité mít takové prostředky, pomocí kterých získáte přístup k těm nejužitečnějším poznatkům? Využíváte k tomu například určitým způsobem internet?
Internet je pro mne důležitým kamarádem, hledám a nacházím tam téměř vše. Dlouho jsem odolával, nevěřil a chyboval. Nalezl jsem historické snímky Prahy. Zajímám se o původní stavení a pod.

Vyhledáváte v současnosti možnosti pro osobní rozvoj a sledujete trendy ve vzdělávání? Zaujalo vás něco v poslední době?
Moje práce je odlišná, muzikálová, ale je tam spousta momentů, kdy díky zkušenějším kolegům postupujete v určité míře výše, ale to je všude podobné. Moje první účinkování v muzikálu Drákula a herec Jiří Korn, který je velmi poctivy a všestranný umělec.

Navštěvujete v současnosti nějaký kurz, seminář nebo využíváte služeb lidí, kteří vás můžou posunout dále? Myslíte si, že vám tyto služby přináší užitek?
Je těžké odpovědět na otázku, zda získat další dovednost, kterou toužím umět. Pořád je co pilovat...

Jsou lidé, kteří touží po získání určité dovednosti, avšak pro nedostatek času a možností svůj úmysl zatím neuskutečnili. Může se jednat například o kurz létání nebo o hru na klavír. Patříte k takovým lidem a dlouhodobě plánujete získat nějakou dovednost?
Jdi za tím, co chceš v reálné možnosti. Pokud je možnost 10%, dá se zní vykřesat maximum.....

Děkujeme za rozhovor.
Autor: Pavel Hrejsemnou

Joomla SEF URLs by Artio

© Copyright 1994–2016 Pavel Hrejsemnou a dodavatelé ČTK, freedigitalphotos net. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu firmy Pavla Hrejsemnou - SROZUMEM cz, je zakázáno. Provozovatelem serveru Klíč k úspěchu je IČ 49795783 Suchdol 189, 285 02 Suchdol u Kutné Hory.

Top Desktop version