Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Klíč k úspěchu cz

Switch to desktop

Najděte si učitele, který vám sedne! Zkuste chcilekci.cz

chcilekci.czNa hudební nástroj zvládne hrát téměř každý, tak proč ne vy?

Věděli jste, že existuje portál chcilekci.cz, kde si můžete vybrat lektora, který vás naučí hrát na váš vysněný hudební nástroj nebo vás zasvětí do tajů jiných hudebních oborů, jako je například nahrávání a mixování, rap, muzikoterapie, dějiny hudby, apod.?

Určitě vás bude zajímat otázka, jak to funguje? Registrace do systému výuky je pochopitelně zdarma. Na jednom místě najdete přehled lektorů rozdělených podle nástrojů a pak už stačí jen zadat poptávku.

Na výběr máte hned databázi lektorů, což je nejrychlejší způsob, jak najít soukromého lektora. Vyberte si kraj a předmět, který hledáte, a zobrazí se vám přehled všech lektorů dle daných kritérií. Kontaktovat přímo pak můžete jednoho nebo třeba i všechny lektory na jednou. Třídění je jak dle lektorů, tak místa, ceny a pochopitelně získáte i přímý kontakt.

Další možnosti výběru jsou přímo podle předmětů, např.: hudební teorie, dějiny hudby, akustická kytara, elektrická kytara, klasická kytara, basová kytara, bicí, klavír, zpěv, flétna, housle, klarinet, saxofon, violoncello, cimbál, aj.

Zadejte si poptávku a my vám najdeme toho správného lektora. Pokud se vám nechce mezi lektory filtrovat, není nic jednoduššího než vytvořit vaši poptávku, která bude viditelná všem registrovaným lektorům. Stačí si pak z telefonických či emailových nabídek vybrat toho NEJ.

Co je pro nás a vás důležité je to, že k vašim osobním údajům veřejnost nemá přístup, obrovskou výhodou je i to, že registrovaný lektor má zájem vás učit a jak kontaktujete lektora je jen na vás, na výběr máte telefonní kontakt nebo mailový kontakt.

Na co se studenti nejčastěji ptají?

Kde nalezneme odkaz na výběr předmětů? Veškeré aktuálně otevřené předměty jsou v sekci předměty. Na předmět, který vás zajímá, stačí jen kliknout a už máte na výběr všechny aktuálně dostupné lektory.

ChciLekci.cz odlišuje od jiných poptávkových serverů zaměřených na výuku?

Zakládáme si na kvalitě (ověřování a aktualizování lektorů), funkčnosti a jednoduchosti (žádné provize, žádné smlouvy, žádné třídní knihy, …).

Mohu si zvolit více předmětů? ANO, limit je nastaven na tři, předpokládáme, že více předmětů by pro výuku nebylo zvládnutelné.

Joomla SEF URLs by Artio

© Copyright 1994–2016 Pavel Hrejsemnou a dodavatelé ČTK, freedigitalphotos net. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu firmy Pavla Hrejsemnou - SROZUMEM cz, je zakázáno. Provozovatelem serveru Klíč k úspěchu je IČ 49795783 Suchdol 189, 285 02 Suchdol u Kutné Hory.

Top Desktop version