hosting menu left
hosting menu right

top of hosting header
hosting servers box banner
hosting plan ico 1
  • renegades ulozto
  • české dráhy duk
  • leták albert liberec
  • snář být pronásledován
  • legenda katastrální mapa
  • prostřeno guy
  • vlakové jízdní řády itálie
  • česká televize čestné prohlášení
  • bakalari jilove u decina
  • ulozto,cz
hosting plan ico 2
hosting plan ico 3


bottom of hosting header
website hosting main area top
sklik
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes2
mod_vvisit_counterVčera476
mod_vvisit_counterTento týden3565
mod_vvisit_counterPřed týdnem4083
mod_vvisit_counterTento měsíc929
mod_vvisit_counterPřed měsícem15565
mod_vvisit_counterCelkem725912

Visitors Counter

Rajče cerise

Pavel Hrejsemnou

Rajce semena | Srovnanicen.cz

Cerise je velmi plodná odrůda rajčete (Lycopersicon esculentum), vhodná také pro pěstování v nádobách. Má kulaté, červené plody. Stanoviště: Rajče má rádo půdu bohatou na živiny, ne příliš těžkou. Výsev od poloviny března do počátku dubna v teplé místnosti.

Semena koktejlových rajčat - Semena.cz

Jedná se o středně ranou tyčkovou odrůdu rajčete.. Rostlina má vysokou výnosnost a je menšího vzrůstu, proto je vhodná pro pěstování i v květináčích a truhlících. Plody jsou menší, kulaté a mají červenou barvu.. Jejich chuť je velmi sladká, hodí se tedy k přímé konzumaci nebo do salátů.

Rajče Supersweet 100 - prodej semen rajčat - čerstvá semena

Koktejlové rajče Cerise je středně raná tyčková odrůda rajčete. Jedná se o velmi sladkou odrůdu, s menšími kulatými plody červené barvy. Rostlina bývá obsypána velkým množstvím plodů a hodí se i pro pěstování v truhlících na balkónech či terasách. Plody jsou vhodné k přímé konzumaci nebo do salátů.

rajčata semena - osivo rajčat (5) - Osiva-semena.cz

Rajče koktejlové Cerise - semena rajčat - Lycopersicon esculentum. Rajče této odrůdy můžeme dobře pěstovat v truhlících nebo ve sklenících už od února. Venku začneme s výsevem až od května. Rajče koktejlové Cerise má malé červené plody a je velmi výnosné.

Souprava na pěstování rajčat Cherry Cerise – Bakker.com

Rajče Supersweet F1 je raná, super sladká odrůda rajčete. Jde o hybridní druh rajčete, vhodný pro pěstování v skleníku nebo fóliovníku. Plody jsou kulaté, drobné, červené o maximální hmotnosti 15 - 20 g.Rostlina má vysokou nosnost, na jednom vijanu najdeme až 30 plodů.. Tato odrůda je velmi odolná proti různým nemocem.. Rajčátka se hodí na přípravu studených

Rajčata, pěstební sada Cerise – Bakker.com

Rajče Limetto F1 je tyčková odrůda rajčat. Rostlinu lze pěstovat venku i ve skleníku. Zralé plody mají netradiční zelenou barvu a jejich chuť je výrazně nakyslá a aromatická.. Rostlina je vysoce odolná vůči nemocem.. Hodí se k přímé konzumaci nebo do salátů.

Rajče koktejlové Cerise - semena rajčat - Lycopersicon

rajče cerise Je to zábava! Vypěstujte si svá vlastní rajčata v tomto jutovém pytli! Začněte výsevem osiva rajčat na okenní parapet. Koncem května je můžete případně postavit na teplé a chráněné místo na balkonu či terase. Pokud květy sami opylujete, když rostlinou lehce zatřesete, není pobyt venku potřeba a …

paradajka cerice koktejlová, lycopersicon esculentum

Rajče koktejlové Cerise - prodej semen rajčat - Lycopersicon esculentum Rajče koktejlové Cerise je odrůda rajčete vhodná na pěstování v truhlíkách. Jedná se o velmi plodnou odrůdu. S výsevem můžeme začít od února ve sklenících. Přímý výsev provádíme až od května. Rajče Cerise

Rajče koktejlové Cerise - prodej kvalitních semen rajčat

rajče cerise V případě, že máte nějaký dotaz k nákupu, přesvědčte se nejprve, zda odpověď na Vaši otázku nenaleznete v rámci našich Nejčastějších dotazů (FAQ).. Pokud zde nenaleznete odpověď nebo potřebujete jakékoliv doplňující informace, napište nám zprávu přes kontakní formulář, příp. využijte telefonní kontakt +420 212 242 993.

Rajče koktejlové Cerise | Farmaření.cz

Paradajka koktejlová Cerise je velmi sladká odroda paradajky, s gulatými menšími červenými plodmi. Ide o velmi plodnú odrodu, rastlina býva obsypaná plodmi. Je vhodná pre pestovanie v truhlíkoch.

Rajče koktejlové Cerise - prodej osiva online - pěstování

Rajče keříčkové balkónové Vilma Patří mezi nejpopulárnější odrůdu, která Vám bude skvěle plodit na každém balkonu! Jedná se o speciální zakrslou odrůdu, která dosahuje výšky 30-35 cm. Plody se svou velikostí řadí mezi „cherry“ odrůdy a váží 15 -20 g, velikost kolem 2 cm jsou velmi chutné.

Tags:
 
Email:
Předmět:
Zpráva:
Kolik měsíců má rok?

  Pavel Hrejsemnou

  Stolařská 447/7
  747 14 Ludgeřovice

  IČ: 497 95 783
website hosting main area bottom