hosting menu left
hosting menu right

top of hosting header
hosting servers box banner
hosting plan ico 1
  • leták kaufland od 4.7.
  • ulož to casablanca
  • pussy prekladac
  • česká pojišťovna sedlec-prčice
  • kalorie cherry rajče
  • palacinky jako od babicky
  • penny leták 25.2
  • patek pocasi brno
  • slunečnice ivanka adamcová
  • sněhové vločky obrázky
hosting plan ico 2
hosting plan ico 3


bottom of hosting header
website hosting main area top
sklik
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes2
mod_vvisit_counterVčera476
mod_vvisit_counterTento týden3565
mod_vvisit_counterPřed týdnem4083
mod_vvisit_counterTento měsíc929
mod_vvisit_counterPřed měsícem15565
mod_vvisit_counterCelkem725912

Visitors Counter

Kořenokvětka domácí štěstí

Pavel Hrejsemnou

Kořenokvětka neboli domácí štěstí poroste v každém bytě

kořenokvětka domácí štěstí
Kořenokvětka nebo-li domácí štěstí patří do čeledi Asparagaceae. Dříve byla patronem starých hudebních síní. Nyní bývá spojována s tmavými opuštěnými místnostmi. Kořenokvětka pochází z Číny. Květy této rostliny jsou nachové, mají kalíškovitý tvar a jsou masité.

Kořenokvětka domácí štěstí | Naše zahrada

Rozrostlá kořenokvětka vyvýšená (Aspidistra elatior) tak v květináči vytváří hustý, pohledný, šťavnatý trs. Spokojí se i s menším přídělem světla, je nenáročná a téměř nezničitelná – možná proto se jí oddedávna přezdívá domácí štěstí.

Kořenokvětka: Nejodolnější pokojovka s kvetoucími kořeny

Kořenokvětka (Aspidistra elatior) Kořenokvětka nebo-li domácí štěstí patří do čeledi Asparagaceae. Dříve byla patronem starých hudebních síní. Nyní bývá spojována s tmavými opuštěnými místnostmi.

Domácí štěstí.

1/5: Aspidistra elatior neboli domácí štěstí či kořenokvětka Je to ideální květina pro pěstitele – začátečníky a pro místa, kde se jejím náchylnějším kolegyním nedaří. Kořenokvětka prý kdysi dokonce prospívala v bytech s plynovým topením, a protože jí nevadí ani průvan a znečištěné prostředí, je

kořenokvětka, domácí štěstí

kořenokvětka domácí štěstí
Tipy a doporučení jak hledat partnera nebo partnerku na seznamce Štěstí.cz. Hledání partnera online je snadné, určitě to také zvládnete. Jak hledat. Seznamka v mobilu. Na chytrém mobilním telefonu nebo tabletu můžete prohlížet seznamku ve vašem prohlížeči nebo si nainstalovat aplikaci pro Android.

Rostlinky pro štěstí jsou skvělým dárkem do nového roku

země původu: Japonsko rozšíření v ČR: pěstovaný, pokojový stanoviště: rozptýlené světlo, půda běžná množení: dělením trsů plod: tobolka životnost: zásobním orgánem je hlíza; vytrvalý druh, v našich podmínkách jednoletý, vysoký do 70 cm (s květem do 10 cm) Vyhovuje stanoviště v chladných chodbách, snáší však i teplo s ústředním topením, ale s

iReceptář.cz

Kořenokvětka (Aspidistra elatior) – říká se jí také ševcovská palma či domácí štěstí a oblíbily si ji už i naše babičky a věděly, že se jedná o naprosto nenáročnou rostlinu, která zvládá průvan, prašné prostředí, kouř z cigaret, temné kouty i občasný nedostatek zálivky, na níž jsme pozapomněli

Pět pokojovek, které snesou i tmu | Prima Living

Aspidistra, kořenokvětka - lidově domácí štěstí, nebo ševcovská palma, je to rostlina skutečně nenáročná. Jak málo péče jí k životu stačí ! A opravdu kvete na kořenech, na povrchu zeminy v květináči, za ta léta jsem to zažila jenom dvakrát, květy podobné protěži, velice nenápadné, v hnědofialové barvě.

Kořenokvětka - 50cm alternativy - Heureka.cz

Kořenokvětka vyšší (Aspidistra elatior), známá také jako aspidistra nebo domácí štěstí, je stálezelená rostlina z čeledi chřestovitých.Dorůstá výšky okolo 60 cm, má tuhé, sytě zelené a až půl metru dlouhé kopinaté listy. Květy jsou drobné a popelavě šedé, vnitřní strana korunních lístků je purpurově zbarvená.

POKOJOVÉ ROSTLINY – KOŘENOKVĚTKA - Zahrádkářův rok

Vypěstujte si domácí štěstí. Kořenokvětka je vděčná pokojovka Kořenokvětka je považována za nejodolnější pokojovou rostlinu. Jenom ji nesmíte přelévat, jinak kořeny uhnijí. Přímo z nich rostou lesklé, tmavozelené, klenuté listy, které ozdobí každou místnost.

Diskusní fórum: domácí štěstí 1 | Garten.cz

kořenokvětka domácí štěstí
Kořenokvětka (Aspidistra elatior) Kořenokvětka nebo-li domácí štěstí patří do čeledi Asparagaceae. Dříve byla patronem starých hudebních síní. Nyní bývá spojována s tmavými opuštěnými místnostmi.

Images of Kořenokvětka domácí štěstí

V době vegetace ji hnojte dvakrát měsíčně, na podzim a v zimě pouze jedenkrát, a to tekutým hnojivem pro rostliny ozdobné listem. Pokud domácí štěstí každoročně přesadíte, nemusíte je už hnojit. Víte-li o někom, kdo je má (a rád se podělí), nemusíte je ani kupovat. Množí se …

Aspidistra elatior - kořenokvětka Zahradnictví Krulichovi

Kořenokvětka domácí štěstí. Sdílet. Novinky Pokojové rostliny Kořenokvětka: Nejodolnější pokojovka s kvetoucími kořeny Tereza Hubíková 23/01/2019 2. Za nejodolnější pokojovou rostlinu je považována kořenokvětka. Se svými lesklými a tmavozelenými listy je ozdobou každé místnosti. V …

Diskusní fórum: domácí štěstí 1 | Garten.cz

Za nejodolnější pokojovou rostlinu je považována kořenokvětka. Se svými lesklými a tmavozelenými listy je ozdobou každé místnosti. V květináči vytváří pohledný trs, spokojí se i menším přídělem světla a je nenáročná na pěstování. Proto se také možná kořenokvětce říká domácí štěstí. Kvetoucí kořeny?

Štěstí.cz - osudová seznamka - nyní zdarma

Na českém území se jí říkalo ševcovská palma nebo poetičtěji, což vydrželo dodnes, domácí štěstí. „U nás se pěstuje téměř výhradně kořenokvětka vyšší (Aspidistra elatior), existuje řada dalších druhů, ale ty prakticky neseženete,“ poznamenává zahradník Tomáš Pražák.

Tags:
 
Email:
Předmět:
Zpráva:
Kolik měsíců má rok?

  Pavel Hrejsemnou

  Stolařská 447/7
  747 14 Ludgeřovice

  IČ: 497 95 783
website hosting main area bottom