hosting menu left
hosting menu right

top of hosting header
hosting servers box banner
hosting plan ico 1
  • předpověď počasí nin
  • kaufland letak podbaba
  • nehoda nemecko aktualne
  • tv.nova.cz tvoje tvář má známý hlas
  • obývací pokoje obrázky
  • rajče ve vývaru
  • televizní program hbo 3
  • počasí praha dejvice
  • rajče alenka52
  • slunečnice o.s
hosting plan ico 2
hosting plan ico 3


bottom of hosting header
website hosting main area top
sklik
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes2
mod_vvisit_counterVčera476
mod_vvisit_counterTento týden3565
mod_vvisit_counterPřed týdnem4083
mod_vvisit_counterTento měsíc929
mod_vvisit_counterPřed měsícem15565
mod_vvisit_counterCelkem725912

Visitors Counter

Jak odstranit všechny zprávy na facebooku

Pavel Hrejsemnou

Jak smazat SMS zprávy z messengeru? | Poradna | Mujsoubor Jak odstranit fotky z Facebooku. Facebook je úžasné místo pro sdílení fotek s přáteli a rodinou. Občas se ale může stát, že zveřejnění fotografie litujete a potřebujete zjistit jak ji co nejdříve smazat. Někteří z vás jsou také občas jinými

Jak získat přístup k archivním zprávám na Facebooku Holky, prosím, help! Jak smažu zprávy, které jsem si s někým psala na facebooku?? Kdysi tam byly normální fajfky, které se zaškrtly a smazaly, ale ted to tam není, je tam jen možnost dát do archivu nebo co, ale i tak je tam pořád mám, nejde se jich zbavit..

Jak trvale SMAZAT Facebook účet – 2019 aktualizace jak odstranit všechny zprávy na facebooku 4) jak odstranit Facebook Messenger konverzace na iOS? Když vybereš odstranit kartu můžete také archivovat kartu , bude tento postup odstraní úplně dialog. Stačí otevřít FB Messenger, otevøete menu zprávy a vyberte dialog, který chcete navždy smazat.

Videos of jak odstranit všechny zprávy na facebooku jak se dají vymazat komplet všechny fotky z Facebooku? Jak smazat celé album fotek na Facebooku: 1. Otevřeš album 2. Klikneš na odkaz Upravit informace o albu žádné možnosti tam nejsu ! jak můžu odstranit profilovou fotku teda na timeline …

Jak smazat fotky z Instagramu - wikiHow - Jak na to od A do Z jak odstranit všechny zprávy na facebooku Jak můžu trvale odstranit svůj Facebook účet? shareSdílet článek. Některé informace, třeba zprávy, které jste poslali přátelům, můžou přátelé vidět i potom, co svůj účet odstraníte. Lidé váš profil na Facebooku neuvidí a ani na něj nebudou moct přejít.

Jak odstranit fotky z Facebooku – wikiHow Když chcete odstranit svůj účet z Facebooku, máte dvě možnosti, jak to udělat: buď použijete tzv.deaktivaci, nebo účet úplně odstraníte.V prvním případě ze sítě zmizíte, ale můžete se na ni se svým účtem kdykoli vrátit. Ve druhém případě se účet smaže a nebudete moci založit stejný účet znovu.

Jak zrušit Facebook: Když chcete smazat účet, nestačí ho Jak smazat účet na Facebooku jsme tu už řešili (a není to samozřejmě jednoduché). Stejně jako to, jak účet na Facebooku deaktiovat a jak smazat firemní profil, tedy Stránku. A někde je tu i smazání Skupiny na Facebooku. Jenže, a to je dost častý problém, co dělat, když potřebujete smazat zprávy, které se vám na

Jak odstranit Facebook Messenger zprávy na iOS Jak odstranit fotky z Facebooku. Facebook je úžasné místo pro sdílení fotek s přáteli a rodinou. Občas se ale může stát, že zveřejnění fotografie litujete a potřebujete zjistit jak ji co nejdříve smazat. Někteří z vás jsou také občas jinými

Jak odstranit fotky z Facebooku – wikiHow Jak to funguje? Uživatelé mohou smazat zprávu, pokud se k tomu rozhodnou do deseti minut od jejího doručení. V aplikaci pro Android či iOS stačí na zprávě podržet prst a zobrazí se možnost Odstranit (smaže zprávu jen z vašeho zařízení, což můžete udělat už dnes) a také nová volba Odstranit pro všechny.

Používání Messengeru na počítači | Centrum nápovědy na Pokud chcete odstranit konverzaci ze složky doručených zpráv: Kliknutím na Messenger v levém horním rohu Facebooku přejděte do složky doručených zpráv.; Otevřete konverzaci, kterou chcete odstranit. Najeďte myší na konverzaci, kterou chcete odstranit, a klikněte na .

Tags:
 
Email:
Předmět:
Zpráva:
Kolik měsíců má rok?

  Pavel Hrejsemnou

  Stolařská 447/7
  747 14 Ludgeřovice

  IČ: 497 95 783
website hosting main area bottom