hosting menu left
hosting menu right

top of hosting header
hosting servers box banner
hosting plan ico 1
  • erotické povídky trojka
  • přání k narozeninám s buldočkem
  • prevody jednotek sily tabulka
  • ordinace v růžové zahradě 2 611
  • přání k narozeninám kristýnka
  • předpověď počasí praha na 14 dní
  • oubram česká televize
  • iron man obrázky
  • jízdní řády | linka
  • spindleruv mlyn pocasi
hosting plan ico 2
hosting plan ico 3


bottom of hosting header
website hosting main area top
sklik
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes2
mod_vvisit_counterVčera476
mod_vvisit_counterTento týden3565
mod_vvisit_counterPřed týdnem4083
mod_vvisit_counterTento měsíc929
mod_vvisit_counterPřed měsícem15565
mod_vvisit_counterCelkem725912

Visitors Counter

Hedvabna stezka ceska televize

Pavel Hrejsemnou

14. 5. 2019 — Videa — Déčko — Česká televize

Nová Hedvábná stezka má kromě silnic, železnic a přístavů zahrnovat také ropovody či plynovody a další druhy infrastruktury. Pro Čínu představuje možnost, jak posílit politický i ekonomický vliv. Hlavní ideou je usnadnit Číně obchodování se světem v době, kdy její ekonomika zpomaluje.

TV program pro více než 100 TV stanic na 14 dní dopředu.

K zapojení Česka do iniciativy Nová hedvábná stezka (One Belt, One Road) premiér řekl, že cílem projektu je podpora obchodu mezi Evropou a Čínou. Konkrétně se zmínil například o propojení v oblasti letectví – ať už pokud jde o letadla, nebo letecké systémy a radary.

Šéf Česko-čínského podnikatelského fóra: Hedvábná stezka

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas. Ochrana soukromí..

Kosmická Hedvábná stezka rychle roste. Brzy předčí ruskou

Novodobá Hedvábná stezka nebude stát na ideologických základech, nýbrž bude otevřená pro všechny, zdůraznil čínský prezident Si Ťin-pching na závěr ekonomického fóra v Pekingu, kterého se zúčastnili lídři 29 států a zástupci Světové banky nebo OSN. Ke spolupráci na vybudování sítě pozemních i námořních obchodních koridorů vyzval i Evropskou unii.

Zeman sní o tom, že nová Hedvábná stezka povede přes Česko

Internetové hřiště České televize pro malé i velké děti.

Rallye Hedvábná stezka — Česká televize

Kostanaj (Kazachstán) - Do vedení Rallye Hedvábná stezka se vrátil pilot týmu Buggyra Racing Martin Kolomý. S tatrou obsadil ve třetí etapě druhé místo za Bělorusem Sergejem Vjazovičem s vozem MAN. V průběžném pořadí tak Kolomý předstihl Nizozemce Maartena van den Brinkena, který na 329 kilometrech rychlostní zkoušky mezi Ufou a Kostanajem zajel až desátý čas.

Nová čínská Hedvábná stezka je nejšpinavější projekt v

Bezpečnostní informační služba (BIS) varuje před pronikáním ruského a čínského vlivu do Česka. Vojenské zpravodajství jako možného strašáka vidí i projekt nové Hedvábné stezky. Prezident Česko-čínského podnikatelského fóra Tomáš Hülle však obavy z velkého mezinárodního projektu Pekingu mírní. „Určitě se jedná o vlivovou platformu, ale obdobných

Do čela Hedvábné stezky se vrátil Kolomý – ČT sport

Je to jeden z hlavních motivů cesty Miloše Zemana do Číny – seznámit se se stavem takzvané nové Hedvábné stezky, ambiciózního obchodního plánu Číny. Na starém kontinentu se do něj kromě Česka zapojilo celkem 15 zemí, a proto se mu říká iniciativa 16 plus 1. Čínské firmy a jejich partneři z Evropy – ale i jihovýchodní Asie – chtějí vazby posílit s pomocí

Původní Hedvábná stezka fungovala přes tisíc let. Nová by

Je to jeden z hlavních motivů cesty Miloše Zemana do Číny – seznámit se se stavem takzvané nové Hedvábné stezky, ambiciózního obchodního plánu Číny. Na starém kontinentu se do něj kromě Česka zapojilo celkem 15 zemí, a proto se mu říká iniciativa 16 plus 1. Čínské firmy a jejich partneři z Evropy – ale i jihovýchodní Asie – chtějí vazby posílit s pomocí

Nová hedvábná stezka povede i přes Česko — ČT24 — Česká

Nová Hedvábná stezka. Jedná se o ambiciózní čínský plán, který má posílit obchodní vztahy Číny s Evropou. Čínský prezident Si Ťin-pching je jeho velkým propagátorem. Součástí plánu je budování silnic, železnic, přístavů a další infrastruktury na trase někdejší Hedvábné stezky.

Kosmická Hedvábná stezka rychle roste. Brzy předčí ruskou

Prezident Miloš Zeman povzbuzuje firmy, aby se zapojily do čínské iniciativy takzvané nové Hedvábné stezky. Řekl to ve čtvrtek v rozhovoru s čínskou tiskovou agenturou Nová Čína, která o interview informovala v pátek. Prezident poznamenal, že sní o tom, že „nová Hedvábná stezka povede přes Českou republiku do západní Evropy“.

Rallye Hedvábná stezka 2009: Ohlédnutí za Rallye Hedvábná

hedvabna stezka ceska televize
Velký TV program oblíbených stanic s možností vyhledávání podle denní doby, dnů nebo slov. TV program - podrobné popisy i fotky, filmy, seriály, sport
Tags:
 
Email:
Předmět:
Zpráva:
Kolik měsíců má rok?

  Pavel Hrejsemnou

  Stolařská 447/7
  747 14 Ludgeřovice

  IČ: 497 95 783
website hosting main area bottom