hosting menu left
hosting menu right

top of hosting header
hosting servers box banner
hosting plan ico 1
  • zš křižná bakaláři
  • adblock slunečnice
  • mzdara rajce
  • zápis obchodní rejstřík
  • katastr nemovitosti online cz katastralni urad nahlizeni
  • leták kaufland liberec rochlice
  • česká pošta, s.p. jirkov
  • fair play ceska televize
  • městský soud v praze obchodní rejstřík
  • radar pocasi trebon
hosting plan ico 2
hosting plan ico 3


bottom of hosting header
website hosting main area top
sklik
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes2
mod_vvisit_counterVčera476
mod_vvisit_counterTento týden3565
mod_vvisit_counterPřed týdnem4083
mod_vvisit_counterTento měsíc929
mod_vvisit_counterPřed měsícem15565
mod_vvisit_counterCelkem725912

Visitors Counter

česká pošta prodloužení uložení

Pavel Hrejsemnou
Česká pošta

ČESKÁ POŠTA Hustopeče u Brna , s.p., Husova 1168/5,Hustopeče,69301 Hustopeče u Brna

Uložení balíku na poště - Diskuse - eMimino.cz

ČESKÁ POŠTA Králův Dvůr u Berouna , s.p., Počaply 327,Králův Dvůr,26701 Králův Dvůr u Berouna

ČESKÁ POŠTA Slušovice , s.p., Slušovice - Živéfirmy.cz

motiv-balikcr ico-balik. Balík Na poštu. Váš Balík Na poštu až do velikosti XL (nejdelší strana do 240 cm) doručíme na kteroukoliv z více než 2 700 pošt v České republice podle výběru adresáta nebo odesílatele.

Balíky - Česká pošta

Víte, že ? Můžete hledat 1 až 20 zásilek najednou?Stačí zadat jejich podací čísla ve správném formátu a oddělit je čárkou nebo středníkem (např

Česká pošta, s.p. - Volná pracovní místa

Prodloužení úložní doby pro vyzvednutí již uložené zásilky Pokud již doručovatel učinil pokus o doručení zásilky a vy si zásilku nemůžete vyzvednout do konce odběrní lhůty uvedené na Výzvě, můžete si dobu uložení prodloužit až na 1 měsíc ode dne, kdy byla zásilka k …

Služby při dodání - Česká pošta

Tipy pro vyhledávání: Prohledávají se názvy, anotace a vlastní obsah dokumentů.Slovní spojení zadávejte v uvozovkách (např. "Cenné psaní") nebo slova oddělte tečkou (např.

ČESKÁ POŠTA Jílové u Děčína , s.p., Jílové - Živéfirmy.cz

Doporučená zásilka, doporučený balíček a cenný balík mají standardní dobu uložení 15 dní, lze ji prodloužit až na 1 měsíc. Balík Do ruky + Balík Na poštu mají standardní dobu uložení 7 dní, lze ji prodloužit až na 15 dní. Pro prodloužení úložní doby lze online vyplnit formulář Žádost o prodloužení úložní doby pro vyzvednutí již uložené zásilky.

ČESKÁ POŠTA Hustopeče u Brna, s.p. - Živéfirmy.cz

ČESKÁ POŠTA Slušovice , s.p., Dlouhá 19,Slušovice,76315 Slušovice. Váš požadavek bude vyřízen nejpozději do třech pracovních dnů.. Data jsou zpracována podle vnitřních pravidel provozovatele portálu.

Kvalifikované certifikáty | Certifikační autorita PostSignum

Volná pracovní místa MPSV, Firma: Česká pošta, s.p.. Pro Česká pošta, s.p. eviduje úřad práce 146 volných pracovních míst v 22 nabídkách práce firem, 1 nabídka práce je nová, 2 nabídky jsou z minulého týdne. Průměrná mzda těchto volných míst se pohybuje od 20500 do 23200Kč. 4433 historické nabídky jsou přístupné po přihlášení.

Balík Do ruky - Česká pošta

Česká pošta umožňuje svým zákazníkům požádat o zprostředkování obsluhy pro imobilní osoby, aby se vyřízení jejich požadavků věnovali pracovníci pošty přednostně. Žádost však musí být podána z technologických důvodů minimálně den před požadovaným termínem přednostní obsluhy.

Česká pošta státní moloch, díl 1. - prodloužení úložní

Změna doručení. Nevyhovuje Vám termín nebo místo doručení Vaší zásilky? Naše aplikace vám umožní přizpůsobit doručování zásilky vašim potřebám.

Změna ukládací pošty - Česká pošta, s.p.

Česká pošta umožňuje svým zákazníkům požádat o zprostředkování obsluhy pro imobilní osoby, aby se vyřízení jejich požadavků věnovali pracovníci pošty přednostně. Žádost však musí být podána z technologických důvodů minimálně den před …

Balík Na poštu - Česká pošta

*Enter your consignment posting number? Example: DR1234567890C . Please enter either the contact detail to which the consignment notification has been sent or the verification code from the Notice of …

Sledování zásilek - Česká pošta, s.p.

Balík Do ruky pošta vydá příjemci za podmínky, že potvrdí jeho převzetí. Odpovědnost. Za ztrátu, poškození nebo úbytek obsahu pošta odpovídá až do výše Udané ceny, která činí v základní ceně 50 000 Kč. Klient má možnost sjednat navýšení až na 100 000 Kč a v kombinaci se službou Cenný obsah až na 1 000 000 Kč.

Prodloužení úložní doby - Česká pošta

Pro uložení certifikátu můžete použít téměř jakoukoliv čipovou kartu nebo malý USB token Bezpečný klíč. Pokud uložíte vaše certifikáty na Bezpečný klíč, zvýšíte tak jejich bezpečnost pomocí PIN kódu. Bez správného PINu se k vašim certifikátům nikdo nedostane a navíc je můžete mít stále při sobě.

Tags:
 
Email:
Předmět:
Zpráva:
Kolik měsíců má rok?

  Pavel Hrejsemnou

  Stolařská 447/7
  747 14 Ludgeřovice

  IČ: 497 95 783
website hosting main area bottom