mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

Visitors Counter

Cesky rozhlas orientacni beh

Pavel Hrejsemnou

Arnošt Goldflam: Života běh - vltava.rozhlas.cz cesky rozhlas orientacni beh

Čím je fanoušek blíž sportovcům, tím je jeho zážitek intenzivnější. Na Petříně se ale lidé stali přímo součástí finále Světového poháru orientačních běžců.

Noční běh pro Světlušku | Světluška

V pátek 18. října 2019 byl Pátečním hostem Lady Klokočníkové od 10:00 hodin v přímém přenosu z radiokavárny District 5 v Havlíčkově ulici v Hradci Králové Jan Stejskal, vedoucí oddělení komunikace a mezinárodních projektů Safari Parku Dvůr Králové.

Automatky: Termín porodu je - wave.rozhlas.cz

Charitativní běhy s čelovkami v úplné tmě na podporu lidí s těžkým zrakovým handicapem odstartovaly v roce 2012 v pražské Stromovce a od té doby se rozšířily do dalších měst po celé České republice - do Brna, Olomouci, Plzně i Jihlavy.

Celé rodiny tráví orientačním - plus.rozhlas.cz cesky rozhlas orientacni beh

Závodníci běželi sice jen patnáct minut, během nich ale potkali tolik turistů, že český reprezentant Miloš Nykodým po závodě přemýšlel, jakou pomůcku si příště vezme s sebou na jejich odhánění.

- Mapa webu cesky rozhlas orientacni beh

Orientační běh na Český rozhlas Plus. 22.7.2019 Jan Picek. Dvacetiminutový dokument o orientačním běhu bude vysílán v éteru na stanici Český rozhlas Plus v pořadu "Zaostřeno" v …

Boj s českou islamofobií je běh na - plus.rozhlas.cz cesky rozhlas orientacni beh

Zatímco celý svět sleduje špičkové výkony sportovců na olympiádě v Pekingu, jeden český rekord v tichosti padl v Budislavi u Litomyšle. Vytvořily jej děti z místního letního tábora.

Narovnat kulatá záda je mnohdy - pardubice.rozhlas.cz

Ne všechny sporty jsou divácky atraktivní. Orientační běh je jedním z nich. Nevadí nejlepším běžcům, že to není olympijský sport? Téma pro Barboru Kovaříkovou.

ČSOS - Orientační běh na Český rozhlas Plus

Více videí . ÚSPĚCHY 2019. ZLATO: Král, KO sprint SP SUI

Richard Wohanka se orientační cyklistice se věnuje poměrně krátce – asi 4 roky. Přesto sbírá jednu trofej za druhou. V létě v Dánsku získal titul juniorského mistra světa ve štafetách, je dorostenecký mistr Evropy na dlouhé trati a byl vyhlášen nejúspěšnějším sportovcem Slaného.

Jan Stejskal: Záchrana nosorožců je - hradec.rozhlas.cz

Český dálkový běžec Stanislav Řezáč nezopakoval úspěch z předchozích let a na populárním Vasově běhu skončil letoš až na šestém místě. Podruhé v kariéře závod vyhrál Nor Jörgen Aukland před druhým Švédem Danielem Tunelkem. Bronzový byl Jörgenův starší bratr Anders Aukland.

Viktorčina „Cesta tam“. 5 měsíců - wave.rozhlas.cz

Každý rodič by měl u svého dítěte sledovat pohybové dovednosti a stavbu těla. S problémy mohou pomoci fyzioterapeuti, kteří za nejdůležitější období považují první rok života. U starších dětí nejčastěji řeší zkrácené a oslabené svalstvo i nesouměrnou postavu.

Pětihodinový lyžařský orientační běh přilákal do

Cestovat s rozpočtem 1 euro na den není žádný med. I když jde člověk pěšky a neutrácí za dopravu. Viktorka Hlaváčková podnikla náročnou pouť ze Zlína až do rumunského Banátu. Její výprava je první etapou z chystané cesty kolem světa.

Zuzana Dvořáková - Český rozhlas Pardubice cesky rozhlas orientacni beh

Šestý ročník týmového lyžařského orientačního závodu Bedřichovská pětihodinovka se v neděli konal na tratích Jizerské magistrály. Na osmadvaceti kontrolách se dvojice snažily posbírat co nejvíce bodů, a to v časovém limitu pěti hodin.