hosting menu left
hosting menu right

top of hosting header
hosting servers box banner
hosting plan ico 1
  • 2 třída české dráhy
  • ordinace v růžové zahradě 2 159
  • uloz)
  • české dráhy spojovatelka
  • štesti cz seznamka
  • bakaláři sospo
  • televizní program program
  • letak albert cestlice
  • uno dracik
  • kalorické tabulky seitan
hosting plan ico 2
hosting plan ico 3


bottom of hosting header
website hosting main area top
sklik
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes2
mod_vvisit_counterVčera476
mod_vvisit_counterTento týden3565
mod_vvisit_counterPřed týdnem4083
mod_vvisit_counterTento měsíc929
mod_vvisit_counterPřed měsícem15565
mod_vvisit_counterCelkem725912

Visitors Counter

Cesky rozhlas cimrman

Pavel Hrejsemnou
iROZHLAS - spolehlivé a rychlé zprávy
Součástí smlouvy jsou práva k rozhlasovému vysílání a na základě této smlouvy Český rozhlas odvysílal v říjnu 2016 k padesátému výročí slavnostní divadelní představení Cimrmanovy hry Cimrman v říši hudby přímým přenosem hned na dvou stanicích, na Dvojce a na Radiožurnálu.
cimrman.rozhlas.cz - Půlstoletí s Cimrmanem cesky rozhlas cimrman
Ceny Fóra dárců rozdány. Bodoval Cimrman i kampaň Rozsviťte s námi Česko . Sbírka Cimrman pomáhá, kterou pořádal Český rozhlas, získala cenu Fóra dárců. Projekt vybral od lidí 480 tisíc korun.
Hledání (Český rozhlas) cesky rozhlas cimrman
Sportujte a hlídejte si příjem vápníku, doporučuje lékařka. Na vlastní kosti je třeba myslet včas. Osteoporóza neboli řídnutí kostí je společností vnímaná jako salonní nemoc, která je v seznamu diagnóz na jednom z posledních míst, konstatuje lékařka Ludmila Brunerová.
Images of Cesky rozhlas Cimrman
Co musel člověk udělat pro to, aby se mohl stát kulisákem v Divadle Járy Cimrmana? Především se stát hercem. Podobně jako manažer divadla Václav Kotek, který zpočátku dostal malou roli v Hospodě Na mýtince, nebo také dlouholetý člen Petr Brukner. Ten zastával i funkci oponáře a obsluhy. Oba v roce 2016 zavítali do mobilního stánku Radiožurnálu v Příchovicích u
Že v Divadle Járy Cimrmana hrají amatéři? „Hrajeme, že
Jára Cimrman se ze zásady nefotil. A když, tak jen z velké dálky nebo ve skupině. „Podoba Járy Cimrmana není známá. Nakonec nás napadlo, že bychom to udělali s citací,“ popsal pro Český rozhlas Region autor pamětní desky s bustou Petr Soudek.
Český rozhlas: V sobotu oslavíme jubilejní Půlstoletí s cesky rozhlas cimrman
Cimrman bude nejen bavit, ale i pomáhat Fanoušci Járy Cimrmana se mohou do oslav přímo zapojit, a to na nově spuštěné speciální webové stránce www.cimrman.rozhlas.cz. Právě tam mohou celý měsíc hlasovat v anketě o nejoblíbenější hlášku z her DJC.
Základní informace o Českém rozhlase
Cimrman má ve Staré Huti novou pamětní desku s bustou. Odhalil ji Zdeněk Svěrák skupině. „Podoba Járy Cimrmana není známá. Nakonec Okružní třída Járy Cimrmana, ulice Němého Bobeše Český rozhlas O Cimrmanovi Jára Cimrman je fiktivní postava …
Seznamte se, tohle byl skutečný Jára Cimrman. Složil cesky rozhlas cimrman
Cimrman má ve Staré Huti novou pamětní desku s bustou. Odhalil ji Zdeněk Svěrák; OBRAZEM: Útočiště parašutistů z Antropoidu i hrob TGM. Česko má nové národní kulturní památky; Semafor slaví 60 let. Český rozhlas vydá písně Jiřího Šlitra a Jiřího Suchého se vzkazy osobností
Jára Cimrman se vrací do Českého rozhlasu | Servis pro cesky rozhlas cimrman
Cimrman bude nejen bavit, ale i pomáhat Fanoušci Járy Cimrmana se mohou do oslav přímo zapojit, a to na nově spuštěné speciální webové stránce www.cimrman.rozhlas.cz. Právě tam mohou celý měsíc hlasovat v anketě o nejoblíbenější hlášku z her DJC.
Tags:
 
Email:
Předmět:
Zpráva:
Kolik měsíců má rok?

  Pavel Hrejsemnou

  Stolařská 447/7
  747 14 Ludgeřovice

  IČ: 497 95 783
website hosting main area bottom