hosting menu left
hosting menu right

top of hosting header
hosting servers box banner
hosting plan ico 1
  • déčko věda je zábava
  • ulozto._cz
  • strejda prekladac
  • výměna manželek ostrava
  • encyklopedie antiky uloz to
  • makarská riviéra počasí
  • teorie velkého třesku s12e03 online
  • výsev slunečnice
  • česká průmyslová zaměstnanecká pojišťovna
  • dečko pro děti
hosting plan ico 2
hosting plan ico 3


bottom of hosting header
website hosting main area top
sklik
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes2
mod_vvisit_counterVčera476
mod_vvisit_counterTento týden3565
mod_vvisit_counterPřed týdnem4083
mod_vvisit_counterTento měsíc929
mod_vvisit_counterPřed měsícem15565
mod_vvisit_counterCelkem725912

Visitors Counter

Ceska posta vlastni pohlednice

Pavel Hrejsemnou
Mobilní aplikace Pohlednice Online - Česká pošta, s.p.
Spolu s ním byly k rychlému zániku odsouzeny také pohlednice. Jak se ovšem časem ukazuje, ty zatím do sběru rozhodně nepatří. Česká pošta ale drží krok s rozvojem digitálních technologií a eviduje potřeby svých – zejména mladších –zákazníků, rozhodla se tedy dopřát pohlednicím jistou omlazovací kúru.
PoštaOnline - Česká pošta, s.p.
Vy si rychle a pohodlně vytvoříte pohlednici z libovolného obrázku ve svém přístroji a my, Česká pošta, ji vytiskneme a zajistíme její doručení kdekoliv na světě. Mobilní aplikace Pohlednice Online je dostupná pro mobilní zařízení s operačním systémem Android (verze 4.0 a novější) a iOS (verze 7 a novější).
Mobilní aplikace Pohlednice Online - Česká pošta
Nepřeberné množství kýčovitých západů slunce, před lety vyfocené památky, které se stále vydávají za aktuální snímky, či nevkusné obrázky polonahých mužů a žen. Nic, čím byste se svým blízkým chtěli pochlubit z dovolené. Místo klasického pohledu z trafiky však máte díky České poště možnost posílat do schránek svých přátel vlastní fotky.
Vlastní fotky jako pohlednice posílá už téměř 20 tisíc
Cena pohlednice zaslané do České republiky je 29 korun, do zahraničí 39 korun. A máte hotovo! Po zaplacení pohlednice už přijde pohlednice k nám do Zoneru, kde ji vytiskneme a předáme České poště k odeslání. Po České republice je doba doručení zpravidla 3 dny, do Evropy a USA 1 týden.
Vlastní papírovou pohlednici pošlete také přes mobil
Download Pohlednice Online and enjoy it on your iPhone, iPad, and iPod touch. ‎Pohlednice Online - pohlednice z mobilu až do schránky! Vyzkoušejte aplikaci České pošty, díky které snadno z jakékoliv fotky vytvoříte klasickou papírovou pohlednici a odešlete ji rovnou ze svého telefonu nebo tabletu až do poštovní schránky
Česká pošta rozšiřuje možnosti služby Pohlednice On-line ceska posta vlastni pohlednice
Mobilní aplikace Pohlednice Online. Pošlete pohled z mobilu až do schránky! Překvapte originálním přáním k narozeninám nebo nečekaným pozdravem z dovolené! Pošlete rodině nebo přátelům pohlednici z vlastní fotky. Vytvoříte a odešlete ji jednoduše přímo …
Pohlednice online - vytvořte pohlednici z prostředí
Webové stránky PoštaOnline nabízí online služby České pošty, včetně užitečných online nástrojů.
Pohlednice Online | Česká pošta
Prostředí aplikace Pohlednice online – pár kroků a je hotovo. Vytvoření pohlednice je opravdu hračka a stačí nám k tomu jen pár kroků, kterými nás navíc provede jednoduchý průvodce. V prvním kroku je nutné zvolit velikost pohlednice, na výběr máme mezi třemi formáty (A6, A5, Dlouhá DL).
Pošli pohled s vlastní fotkou jednodušeji než na poště
Odešlete pohlednici se svou vlastní fotkou přímo z počítače nebo chytrého mobilního telefonu až do schránky.
Filatelie a PostFila - Česká pošta
Pohlednice s Vaší vlastní fotkou. Vytvořte a odešlete svoji vlastní pohlednici v rámci České republiky za pouhých 19,90 Kč!A ani přitom nemusíte na poštu. Pohlednici vytvoříte jednoduše on-line během chvilky, na přední stranu nahrajete fotku, na zadní stranu napíšete vzkaz a adresu. My pohlednici vytiskneme a odešleme za Vás.
Pohlednice Online | Česká pošta ceska posta vlastni pohlednice
motiv-filatelie ico-filatelie. Známky. Zajímá Vás jaká známka právě vychází, jaké v rámci Emisního plánu připravujeme, nebo které známky už vyšly a byly třeba nejkrásnější v ročníku?
Česká pošta: Počty zakoupených pohlednic stoupají
Kolik stojí odeslání pohlednice? Samotná mobilní aplikace Pohlednice Online je ZDARMA. Zaplatíte až za výrobu, podání a doručení pohlednice. Cena je závislá na velikosti pohlednice a místu, do jaké země pohlednici posíláte. Navíc pokud máte naši Zákaznickou kartu, získáte na výrobu pohlednice
Pohlednice Online | Česká pošta
Česká pošta spustila pilotní fázi nové mobilní aplikace PohledniceOnline. Díky ní může nyní kdokoli s chytrým telefonem poslat libovolnou fotografii, která bude příjemci zaslána ve formě klasické papírové pohlednice.
Tags:
 
Email:
Předmět:
Zpráva:
Kolik měsíců má rok?

  Pavel Hrejsemnou

  Stolařská 447/7
  747 14 Ludgeřovice

  IČ: 497 95 783
website hosting main area bottom